На Київщині планують побудувати ще одну фабрику-кухню

На Київщині планують побудувати ще одну фабрику-кухню

Фабрика-кухня в Бучі
Фабрика-кухня в Бучі. Київська ОВА

На Київщині у Вишневій громаді планують побудувати ще одну фабрику-кухню, яка доставлятиме шкільні обіди.

Про це розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Він разом із першою леді Оленою Зеленською та очільниками інших громад відвідали ліцеї в селі Синяк та Бучі. Це два з тринадцяти закладів, куди привозять їжу школярам з фабрики-кухні.

"Сьогодні кухня щодня готує 4 тисячі порцій. Але вже незабаром почнуть готувати для шкіл Немішаївської та Бородянської громад, а також садків Бучанської громади", — зазначив Кравченко.

Він додав, що планується масштабувати цей проєкт і в громадах Київщини, зокрема у Вишневій міській громаді. У школах тут навчаються 10 тисяч учнів, ще 2,5 тисячі — вихованці дитсадків.

Роботи фінансуватимуться коштом громади, а також йде пошук додаткових інвестицій.

Що відомо про будівництво фабрики-кухні в Бучі

Проєкт будівництва у Бучі нового підприємства "фабрики-кухні" презентували наприкінці літа 2022 року. Це була ініціатива першої леді Олени Зеленської з реформи шкільного харчування, яку запланували ще до початку російського вторгнення. Меценатом проєкту став американський бізнесмен Говард Баффет.

Бучанська фабрика кухня готуватиме здорову і корисну їжу для понад 10 тисяч школярів. Приготування їжі в одному місці дозволить зекономити на електроенергії та воді, а також якісно проконтролювати технологічний процес.

Новозбудовану фабрику-кухню в Бучі відкрили у грудні 2023 року. З того часу там тривало навчання персоналу і перевіряли роботу обладнання. Кухарі навчилися готувати 3 тисячі котлет за шість хвилин.

Під час будівництва на харчовому підприємстві встановили генератор, аби виробничі процеси не припинялись під час можливих блекаутів. 11 березня Бучанська фабрика-кухня "ГотуЇмо" почала доставку харчування у три перші школи громади. Півтори тисячі порцій у перший день роботи фабрики одержав Бучанський ліцей №9. Звідти обіди розвезли ще у дві школи.

До кінця року на Київщині в рамках реформи шкільного харчування планують створити 25 опорних кухонь. Основна мета — збільшити кількість дітей, які зможуть щоденно отримувати гарячу їжу у навчальних закладах.

На початок