До кінця року на Київщині створять 25 опорних кухонь — Кравченко

До кінця року на Київщині створять 25 опорних кухонь — Кравченко

Діти куштують їжу, приготовану на бучанській фабриці-кухні
Діти куштують їжу, вперше приготовану на бучанській фабриці-кухні, Київщина, 11 березня 2024 р. Фото: КОВА

До кінця року на Київщині в рамках реформи шкільного харчування створять 25 опорних кухонь. Основна мета — збільшити кількість дітей, які зможуть щоденно отримувати гарячу їжу у навчальних закладах. 

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації із посиланням на очільника КОВА Руслана Кравченка.

Зазначається, що на сьогодні 12 опорних кухонь, які організовані в області, готують обіди для школярів не лише своїх закладів. Їхніми послугами охоплена 51 школа Київщини.

"Реформа шкільного харчування щодня здобуває все більше прихильників. Як нагодувати дитину смачно, а головне здоровою їжею? Модернізація харчоблоків та обладнання, навчання персоналу та збалансоване меню. Це те, без чого успішні зміни неможливі", — сказав Кравченко.

За його словами, у Київській області:

  • оновили обладнання у 135 школах
  • створили 3 кулінарні хаби
  • організували навчання для понад 2 тис. працівників харчоблоків, медсестер, керівників закладів освіти
  • у Бучі збудували фабрику-кухню.

У КОВА зауважили, що кількість учнів, які можуть безкоштовно харчуватися, зросла на 30% у порівнянні з початком навчального року. Наразі продовжується модернізація харчоблоків. Цьогоріч у планах — оновити обладнання ще у 34 школах. Крім того, до кінця року завершиться навчання усіх працівників шкільних харчоблоків та 30% працівників дитсадків.

"Модернізація харчоблоків торкнеться і дитячих садків. В першу чергу, планується оновити обладнання в закладах, де будуть опорні кухні, які готуватимуть і для інших дитсадків. За 5 років планується здійснювати доставку їжі до 140 дитсадків з наповнюваністю 1-2 групи", — підсумував Кравченко.

Що відомо про будівництво фабрики-кухні в Бучі

Проєкт будівництва у Бучі нового підприємства "фабрики-кухні" презентували наприкінці літа 2022 року. Це була ініціатива першої леді Олени Зеленської з реформи шкільного харчування, яку запланували ще до початку російського вторгнення. Меценатом проєкту став американський бізнесмен Говард Баффет.

Бучанська фабрика кухня готуватиме здорову і корисну їжу для понад 10 тисяч школярів. Приготування їжі в одному місці дозволить зекономити на електроенергії та воді, а також якісно проконтролювати технологічний процес.

Новозбудовану фабрику-кухню в Бучі відкрили у грудні 2023 року. З того часу там тривало навчання персоналу і перевіряли роботу обладнання. Кухарі навчилися готувати 3 тисячі котлет за шість хвилин.

Під час будівництва на харчовому підприємстві встановили генератор, аби виробничі процеси не припинялись під час можливих блекаутів.

На початок