Столична влада візьметься за благоустрій ділянок біля залізничних об'єктів

Столична влада візьметься за благоустрій ділянок біля залізничних об'єктів

Двомісячник благоустрою: представники КМДА визначили локації для прибирання біля залізниці
Залізничні колії в Києві, 8 квітня 2024 р. Фото: КМДА

Влада Києва під час двомісячника з благоустрою складе план упорядкування територій біля колій та інших залізничних об'єктів. Наразі визначили найбільш засмічені ділянки і визначатимуть балансоутримувачів, які відповідатимуть за прибирання.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Він разом з іншими представниками КМДА, посадовцями обласної адміністрації та Південно-Західної залізниці об'їхали на потязі територію столиці та області маршрутами південного напрямку.

Під час інспектування посадовці побачили хаотичні смітники, створені жителями приватного сектору, пасажирами залізниці, власниками гаражів. За словами Петра Пантелеєва, складність прибирання полягає у великій протяжності території. Однак, за його словами, представники залізниці готові співпрацювати з міською владою в наведенні ладу на захаращеній місцевості.

За підсумками інспекції зафіксували найбільш засмічені локації, далі визначать балансоутримувачів, терміни прибирання, обсяг необхідного технічного ресурсу.

"Акцент цьогорічного весняного прибирання — впорядковувати спільними зусиллями всі території Києва, незалежно від їх приналежності чи складності розташування", — заявив заступник голови КМДА.

Двомісячник з благоустрою в Києві стартував 20 березня і триватиме до 20 травня 2024 року. Планується ліквідувати стихійні звалища і прибрати локації, на стан яких скаржаться містяни. Чистоту районів Києва оцінюватимуть за рейтингом.

Раніше весняну толоку в Києві провели довкола столичного озера Жандарка на Позняках, до якої долучилися комунальники та містяни. Також очистили від сміття затоку Галера біля Жукового острова.

Крім того, кияни мали змогу долучитися до прибирання території біля тимчасового притулку для тварин на території столичного ВДНГ.

КП "Плесо" ліквідовувало забруднення озера Богатирське, оскільки там зафіксували скид нафтопродуктів.

На початок