Підтримка шкіл та медустанов: Буча отримала вантаж гумдопомоги з Німеччини

Підтримка шкіл та медустанов: Буча отримала вантаж гумдопомоги з Німеччини

Гумдопомога для Бучі: доставили меблі та обладнання від міста-побратима Бергіш-Гладбах
Розвантаження гуманітарної допомоги для Бучі від німецьких партнерів, Київська область, 1 квітня 2024 р. Фото: Бучанська міська рада/Telegram

До Бучанської громади прибула гуманітарна допомога від німецького міста-побратима Бергіш-Гладбах. У складі вантажу — меблі та обладнання для закладів освіти й медицини.

Про це йдеться у дописі Бучанської міської ради у Telegram.

Німецькі партнери приурочили гуманітарну допомогу до другої річниці визволення Бучі від російських окупаційних військ. Вантажівка привезла із міста-побратима Бергіш-Гладбах електричні обігрівачі, комп'ютерні столи, шкільні парти, стільці та медичні ноші. Їх розподілять за потребами громади.

Серед отриманих речей є обладнання для людей з інвалідністю, яке передадуть на баланс Бучанського центру соціальних послуг та психологічної допомоги.

Громада муніципалітету Бергіш-Гладбах передала Бучі і матеріали для виготовлення окопних свічок, повідомили у міській раді.

Що відомо про допомогу Бучі від іноземних партнерів

У квітні 2022 року італійська гуманітарна організація Cesvi виділила перші 500 тисяч євро на відновлення Бучі, яка була зруйнована російськими військами.

Бучанська громада отримала чотири вантажівки будівельних матеріалів із Польщі. Організація "Global Compact Poland" надала мінеральну вату і модульну черепицю для відбудови житла, пошкодженого внаслідок російської агресії.

Ще місцевим жителям прислали гуманітарну допомогу від португальського міста-побратима Кашкайш: вживаний теплий одяг, білизну, дитячі іграшки та 50 обігрівачів. Пізніше іноземці виділили €500 тисяч для відновлення закладів освіти Бучі.

Литовське місто Паланга передало 5 потужних генераторів для об'єктів критичної інфраструктури Бучанської громади.

Від німецьких міст Дрезден та Бергіш Гладбах Буча отримала міські автобуси, які вийшли на маршрути для перевезень населення. А Тайвань погодився виділити понад 18 млн гривень на відновлення спортивної школи.

Наприкінці лютого 2024 року в Бучу доставили 23 нових трансформатори в межах Проєкту енергетичної безпеки USAID.

Бучанська громада отримала партію газових обігрівачів від португальського міста-побратима Кашкайш. Частину із них передали на базу КП "Бучасервіс", а частину — отримали родини загиблих захисників.

На початок