Нарахувала премій на 2,2 млн грн: посадовицю міграційної служби на Київщині підозрюють у розтраті

Нарахувала премій на 2,2 млн грн: посадовицю міграційної служби на Київщині підозрюють у розтраті

На Київщині головну бухгалтерку одного з регіональних підрозділів Державної міграційної служби підозрюють у фінансових зловживаннях. Посадовиця нарахувала премій співробітникам на понад 2 мільйони гривень, всупереч розпорядженню керівництва.

Про це інформує Київська обласна прокуратура.

Зокрема, правоохоронці повідомили про підозру завідувачці фінансово-бухгалтерського обліку та звітності одного з регіональних підрозділів Державної міграційної служби. Жінці інкримінують службову недбалість (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, підозрювана тривалий час забезпечувала нарахування співробітникам премій, які не передбачені наказом керівника щодо оплати праці підлеглих. Це призвело до матеріальних збитків державі на понад 2,2 млн грн.

У разі доведення вини бухгалтерці загрожує від двох до п'яти років позбавлення волі.

Що відомо про зловживання з виплатою премій на Київщині

У травні скерували до суду справу щодо колишнього ректора одного зі столичних університетів. Його звинувачують у заволодінні держкоштами в особливо великих розмірах. Під час перебування на посаді ректор нарахував собі 1,3 млн грн премій.

Двох колишніх посадовців філії "Укрзалізниці" підозрюють у розтраті більш як півтора мільйона гривень. Правоохоронці вважають, що керівники безпідставно преміювали наближених до себе співробітників.

СБУ і ДБР викрили керівників навчального центру Нацгвардії на Київщині, які безпідставно нарахували собі майже 1 млн грн "бойових" премій. Чотирьом військовим командирам повідомили про підозри.

На Київщині судять колишніх керівників комунального підприємства у Василькові за розтрату 2,5 млн грн бюджетних коштів. Їх підозрюють у незаконному преміюванні працівників.

У жовтні 2023 року в Києві повідомили про підозру ексдиректору столичної ритуальної служби та його спільниці. Їм інкримінують розкрадання 32 млн грн бюджетних коштів на виплаті зарплат фіктивним працівникам.

На початок