Нарахували премій на понад півтора мільйона грн — експосадовців Укрзалізниці підозрюють у зловживаннях

Нарахували премій на понад півтора мільйона грн — експосадовців Укрзалізниці підозрюють у зловживаннях

Колишніх посадовців Укрзалізниці підозрюють у розтраті через виплату премій на 1,6 млн грн
Оголошення підозри в розтраті коштів колишньому посадовцю філії АТ "Укрзалізниця", Київ, жовтень 2023 р. Фото: Національна поліція України

Двох колишніх посадовців однієї з філій "Укрзалізниці" підозрюють у розтраті більш як півтора мільйона гривень. Правоохоронці вважають, що керівники, перебуваючи на посадах, безпідставно преміювали наближених до себе співробітників, чим завдали збитків компанії.

Про це інформує Київська міська прокуратура.

Мова про колишнього директора філії АТ "Укрзалізниця" та його першого заступника. За даними слідства, вони нараховували грошові премії працівникам за роботи, які фактично не виконувались. Це рішення посадовці ухвалили без погодження з членами правління акціонерного товариства. Через виплату "преміальних" компанія втратила понад 1,6 млн гривень.

Нарахували премій на понад півтора мільйона грн — експосадовців Укрзалізниці підозрюють у зловживаннях
Вручення підозри про вчинення правопорушення другому експосадовцю "Укрзалізниці", Київ, жовтень 2023 р. Фото: Національна поліція України

Ексдиректору та його першому заступнику повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191Розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах КК України. Їм загрожує від семи до дванадцяти років ув'язнення з конфіскацією майна.

Наразі підозрюваним обрали запобіжні заходи. Слідство триває.

Що відомо про розслідування корупційних діянь серед посадовців у Києві

У Києві поліцейські провели 14 обшуків у справі про розкрадання бюджетних коштів під час будівництва метро на Виноградар.

У Києві судитимуть чиновників Подільської РДА та підрядника, які привласнили кошти на благоустрій Андріївського узвозу та реконструкції дитсадка.

Суд відсторонив від посади начальницю відділу Управління освіти Дніпровської РДА через закупівлю овочерізок в укриття, а також взяв її під домашній нічний арешт.

Правоохоронці затримали начальника одного з відділів Державної податкової служби в Києві під час отримання хабаря. За $1 тисячу він пообіцяв списати податкові зобов'язання.

Колишнього депутата Київської міської ради підозрюють у самовільному захопленні землі у столиці і незаконному будівництві на ній об'єктів торгівлі.

На початок