Продав вживані автобуси як нові: на Київщині викрили підприємця

Продав вживані автобуси як нові: на Київщині викрили підприємця

Продав вживані автобуси як нові: на Київщині викрили підприємця
Ілюстративне. Фото: Уніан (ілюстративне)

Підприємець продав два вживаних автобуса під виглядом нових комунальному підприємству Вишгородської міської ради на Київщині.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

Директору товариства з обмеженою відповідальністю підозрюють у заволодінні бюджетними коштами та службовому підробленні. Він зазначив неправдиву інформацію щодо технічних характеристик автобусів в документах.

Продав вживані автобуси як нові: на Київщині викрили підприємця
Фото: Київська обласна прокуратура

"На підставі акту приймання-передачі, на рахунок товариства перераховано понад 5,7 млн грн бюджетних коштів. Таким чином, спричинено збитки комунальному підприємству на вказану суму", — йдеться в повідомленні.

Наразі до суду скеровано клопотання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді застави.

Що відомо про корупцію на Київщині

Директора приватного підприємства підозрюють у привласненні 121 млн гривень під час неякісного ремонту доріг у Київській та Житомирській областях.

У Києві судитимуть злочинну групу, серед яких посадовці Шевченківської РДА. Їх підозрюють у привласненні 8 мільйонів грн на ремонті теплових пунктів району.

У серпні правоохоронці затримали керівника структурного підрозділу "Київпастрансу", його заступника та двох посередників. Їх підозрюють у вимаганні 600 тисяч гривень "відкату" за підрядні роботи з ремонту трамвайних колій.

Слідчі ДБР затримали посадовця одного з комунальних підприємств КМДА при отриманні 1,75 мільйона гривень. Він був учасником злочинної схеми одержання бюджетних підрядів.

У Києві посадовець держустанови разом з двома спільниками привласнив 2 мільйони 646 тисяч гривень на неякісному капремонті асфальту прибудинкових територій.

Читайте також

ГУР купує деякі продукти вдвічі дешевше, ніж Міноборони — Наші гроші

У Міноборони вважають некоректним порівняння їхніх цін на продукти із ГУР

На початок