У Києві стали менше хворіти на грип, але більше на СОVІD-19

У Києві стали менше хворіти на грип, але більше на СОVІD-19

У Києві стали менше хворіти на грип, але більше на СОVІD-19
. Фото: Pexels

У столиці захворюваність на СОVІD-19 за минулий тиждень порівняно з позаминулим зросла майже удвічі. Натомість спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 7,8%, порівняно з попереднім тижнем. Це відбулося за рахунок дітей. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що з 17 до 23 лютого у столиці захворіли на СОVІD-19 776 людей, а з 24 лютого до 2 березня вже 1389. За 9-й тиждень 2023 року зареєстровано 13 241 новий випадок захворювання на грип та ГРВІ. Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 43,8%.

Загалом у Києві, зокрема, дітей на грип та ГРВІ захворіло — 5832 (зниження на 15,7%), дорослих — 7409 (майже на рівні минулого тижня: зниження на 0,4%). У структурі захворюваності діти становлять 44% від загальної кількості, а на попередньому тижні – 48,2%. Захворюваність серед школярів знизилась на 19,9%.

Попри зниження захворюваності порівняно з попереднім тижнем зросла загальна кількість госпіталізованих людей серед дорослого та дитячого населення. До медичних закладів за останній тиждень госпіталізовано 396 людей, 124 із них — діти.

Директорка Департаменту охорони здоров'я Валентина Гінзбург пов'язує захворювання із ігноруванням заходів епідеміологічної безпеки.

"Коли захожу в будь-який громадський заклад, складається враження, що в масці тільки я. І це не враження. Так воно, на жаль, і є",— каже Гінзбург.

Вона радить, незалежно від обставин, дотримуватися фізичної дистанції, носити медичні маски, часто мити руки, не забувати про дезінфекуючі речі. Також, за її словами, потрібно регулярно провітрювати приміщення вдома та на роботі, робити вологе прибирання та намагатися без потреби не відвідувати місця масового скупчення людей. При перших проявах хвороби залишитися вдома та зв'язатися з лікарем.

Що відомо про ситуацію із коронавірусом в Києві та області

Протягом тижня, з 20 по 26 лютого, в Києві зафіксовано 776 нових випадків захворювання на коронавірус серед дорослих. Це на понад 170 більше, ніж тижнем раніше.

Протягом тижня, з 20 до 26 лютого, у Київській області офіційно підтверджено 479 випадків COVID-19. Це на 123 більше, ніж у період з 13 до 19 лютого.

На Київщині з початку вакцинальної кампанії майже 2 млн людей щепилися від COVID-19. Це третій показник серед інших областей України.

В Україні карантин, запроваджений через пандемію коронавірусі, продовжили до 30 квітня 2023 року.

Читайте також

Пішохідну зону біля Бесарабської площі ліквідовувати не будуть

Київській громаді повернули земельну ділянку вартістю майже 35 млн гривень

На Київщині лунатимуть вибухи. Яка причина

На початок