Пішохідну зону біля Бесарабської площі ліквідовувати не будуть

Пішохідну зону біля Бесарабської площі ліквідовувати не будуть

Пішохідну зону біля Бесарабської площі ліквідовувати не будуть
Пішохідна зона біля Бесарабської площі Фото: КМДА

Пішохідну зону біля Бессарабської площі не планують ліквідовувати. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на директора Департаменту транспортної інфраструктури Руслана Кандибора.

"Ліквідовувати пішохідну зону та відкривати Бессарабську площу для руху автомобілів наразі не планується",— каже Кандибор.

Пішохідну зону біля Бесарабської площі ліквідовувати не будуть
Пішохідна зона біля Бесарабської площі у Києві Фото: КМДА

Зазначається, що умовах воєнного стану обмежено рух транспортних засобів вулицею Грушевського та на низці прилеглих вулиць поблизу державних установ. Через це транспортний потік автівок, які рухаються з бульвару Тараса Шевченка та вулиці Хрещатик у напрямку вулиці Басейної та бульвару Лесі Українки, суттєво збільшився.

Пішохідну зону біля Бесарабської площі ліквідовувати не будуть
Пішохідна зона біля Бесарабської площі у Києві Фото: КМДА

У КМДА зазначили, що наразі тривають обговорення щодо ефективної організації дорожнього руху в центрі Києва. Також місто продовжує працювати над упорядкуванням паркування, зокрема і біля Бессарабської площі.

Що відомо про облаштування вулиць Києва

У столиці готуються до генерального прибирання шляхово-транспортної мережі після зими. Вулиці очищають бригади з ручного прибирання. Щодня залучено близько 500 працівників у складі 45 бригад. Також за сприятливої погоди працює до 30 одиниць підмітально-прибиральної техніки.

У Києві періодично обробляють дороги протиожеледними засобами. В першу чергу — вулиці із бруківки, транспортні розв’язки, мости і шляхопроводи, спуски, підйоми, тротуари.

У 2023 році в столиці продовжиться реконструкція та будівництво на ділянках Київської кільцевої дороги та реконструкція Шулявського шляхопроводу.

Столичні дорожники завершили поточний ремонт мосту через річку Десенка (продовження Північного мосту). Оновили покриття крайніх правих смуг. Надвечір 21 грудня дозволили рух автотранспорту. Ремонт почали наприкінці жовтня і планували завершити до грудня.

У Києві на вулиці Радунській із 1 жовтня частков обмежували рух транспорту. Працювали на ділянці від вулиці Градинської до вулиці Лісківської.

На початку жовтня у столиці завершили роботи з нанесення дорожньої розмітки. ЇЇ оновили на 250 вулицях.

На вулиці Академіка Заболотного здійснювався поточний ремонт. Роботи тривали на ділянці від автошляху на с. Хотів — вул. Комунальна, до розвороту біля дороги до Національного музею народної архітектури та побуту України — вул. Академіка Тронька.

У Шевченківському районі на Нивках відновлювали вулицю Щербаківську. Роботи виконували на ділянці від проспекту Перемоги до вулиці Вовчогірської.

У Києві на Оболонському проспекті через ремонт дороги обмежували рух транспорту. Дорожники облаштовували покриття на ділянці від вулиці Вербової до проспекту Степана Бандери.

Київські дорожники восени оновлювали покриття на кількох вулицях міста. На ділянках, на яких проводилися роботи, тимчасово обмежували рух для транспорту та пішоходів.

Читайте також

Після інтеграції "Дії" та "Київ Цифровий" прискорився процес повернення авто зі штрафмайданчика

В службі автодоріг розповіли, коли відремонтують альтернативну дорогу Чернігів-Київ

На початок