На Київщині зростає захворюваність на коронавірус — ОВА

На Київщині зростає захворюваність на коронавірус — ОВА

На Київщині зростає захворюваність на коронавірус — ОВА
Фото: КОВА / Telegram

Протягом минулого тижня, з 20 до 26 лютого, у Київській області офіційно підтверджено 479 випадків COVID-19. Це на 123 більше, ніж у період з 13 до 19 лютого, повідомляє у Telegram Київська обласна військова адміністрація. У лікарні регіону потрапили 192 пацієнти. Із них 155 — з підтвердженим діагнозом, 37 – із підозрою на коронавірус.

У відомстві нагадали, що вакцинація може полегшити перебіг хвороби, захистити від ризиків госпіталізації та смерті через ускладнення, спричинені коронавірусною хворобою. За даними Департаменту охорони здоров’я ОВА, протягом попереднього тижня щеплення зробили 1766 людей. Найбільше вакцинувалися першою бустерною дозою – 779 щеплень. Другу бустерну дозу отримали 398 людей, першу дозу вакцини – 307, другу дозу – 282, йдеться у повідомленні. Загалом на Київщині працює 24 центри масової вакцинації та 182 пункти щеплень, а також 19 мобільних бригад. Переглянути адреси та контакти пунктів і центрів можна за посиланням.

Що відомо про ситуацію із коронавірусом в Києві та області

Протягом минулого тижня, з 20 по 26 лютого, в Києві зафіксовано 776 нових випадків захворювання на коронавірус серед дорослих. Це на понад 170 більше, ніж тижнем раніше.

На Київщині з початку вакцинальної кампанії майже 2 млн людей щепилися від COVID-19. Це третій показник серед інших областей України.

В Україні карантин, запроваджений через пандемію коронавірусі, продовжили до 30 квітня 2023 року.

Читайте також

На Київщині менше вакцинуються і більше хворіють на COVID-19

На початок