Київська міська прокуратура повідомила про підозру жителю столиці. Його звинувачують у привласненні коштів, які зібрали для потреб Збройних сил України. Про це повідомляє пресслужба відомства у Telegram.
Правоохоронці з'ясували, що підозрюваний мав особистий акаунт для ведення прямих ефірів на популярному сайті, створеному для збору коштів для ЗСУ.
"Отримавши несанкціонований доступ до віртуального гаманця сайту, чоловік почав систематично виводити кошти, зібрані громадянами з усього світу на потреби української армії, на власний рахунок",— йдеться у повідомленні.
У прокуратурі зазначили, що підозрюваний заволодів 340 тисячами гривень донатів. Під час обшуку за його місцем проживання були знайдені і вилучені носії інформації, які підтверджують протиправну діяльність, та гроші.
За ч. 3 ст. 190Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки Кримінального кодексу України йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
Що відомо про незаконні методи отримання грошей у Києві та області
Колишній посадовець Київської митниці за два роки викрав товарів на понад 40 млн грн. 52-річний чоловік, мав доступ до складів, проникав туди і обкрадав приватні та комерційні вантажі. Підозрюваному загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.
У Києві суд оголосив обвинувальний вирок чоловіку, який заволодів коштами громадянина під виглядом обміну валюти. Він викрав 40 тис. євро за допомогою квадрокоптера.
У Києві чоловік приходив до банку з підробленим паспортом та отримав готівки на 300 тисяч гривень.
Деснянська окружна прокуратура Києва повідомила про підозру жінці, яка заволоділа грошима родички безвісно зниклого військовослужбовця ЗСУ. За винагороду у 7 тис. гривень вона запропонувала допомогу у встановленні його місцезнаходження
Прокурори Дарницької окружної прокуратури Києва викрили директора підприємства, який заволодів майже 2,4 млн грн за реалізацію неіснуючих медичних масок в період пандемії COVID – 19 у 2020 році.
Уродженці Київської області повідомили про підозру щодо незаконного заволодіння і продажу трьох земельних ділянок у Києві на території масиву Биківня вартістю майже 2 млн гривень.
Читайте також
У Києві викрили угрупування, яке займалося фальсифікацією діагнозів для військовозобовʼязаних
Інспектори МАГАТЕ побували на Чорнобильській АЕС: порушень не виявили
Правоохоронці ідентифікували 91 російського військового, причетних до воєнних злочинів у Бучі