Клименко: в авіакатастрофі в Броварах загинули 10 співробітників МВС

Клименко: в авіакатастрофі в Броварах загинули 10 співробітників МВС

Ексклюзивно
Клименко: в авіакатастрофі в Броварах загинули 10 співробітників МВС
Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко. Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко. Фото: УНІАН

В авіакатастрофі в Броварах, яка сталася 18 січня, загинули 10 співробітників МВС, зокрема, і тодішній міністр Денис Монастирський. Про це повідомив в інтервʼю Суспільному новопризначений міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"В авіакатастрофі у Броварах загинуло 10, якщо не помиляюсь, співробітників МВС", — сказав міністр.

За його словами, процесуальне керівництво здійснює Офіс генерального прокурора та СБУ. Як тільки будуть закінчені всі експертизи та буде зібрана повна картина, уся інформація буде доступна для широкого загалу.

"Як тільки будуть закінчені всі експертизи, які ми проводили, частково і експертизи з нашими колегами з Франції з Airbus, як тільки будуть закінчені всі розслідування у нас в країні, тоді буде спільна загальна картина, яку прокурори і представники ДБР та СБУ, які також ведуть це розслідування, зможуть донести до широкого загалу їх результати", — зауважив Ігор Клименко.

За його прогнозами, остаточні результати будуть відомі вже через місяць-півтора.

Читайте також: Пошук колаборантів, поліція на війні та "Гвардія наступу" — інтервʼю з новим главою МВС Клименком

Що відомо про авіакатастрофу у Броварах 18 січня

У Броварах на Київщині у середу, 18 січня, впав гелікоптер поблизу дитсадка. Як повідомив тодішній голова Національної поліції Ігор Клименко, розбився гвинтокрил ДСНС. Унаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС: міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін та державний секретар Юрій Лубкович.

Згодом у Міністерстві внутрішніх справ оприлюднили імена усіх працівників відомства, які загинули унаслідок катастрофи гелікоптера.

За даними ДСНС загинули 16 людей, із них 3 дитини. Травмовані 30 людей (із них 12 дітей), яких госпіталізували до лікарень.

Читайте також

У Броварах на Київщині впав гелікоптер, загинуло керівництво МВС. Що відомо

На початок