Київщина отримала зарядні станції від Японії та ПРООН

Київщина отримала зарядні станції від Японії та ПРООН

Київщина отримала зарядні станції від Японії та ПРООН
. Фото: ПРООН в Україні

Київщина отримала 38 зарядних станцій від уряду Японії та Програми розвитку ООН (ПРООН). Про це повідомляє КОВА.

Загалом для всіх регіонів України закупили 1000 нових зарядних станцій, проте Київська область першою отримала такі пристрої. Решту станцій незабаром доставлять до місцевих громад по всій країні.

Ці пристрої допоможуть заряджати девайси та бути на зв’язку навіть за умови відсутності централізованого електропостачання.

Київщина отримала зарядні станції від Японії та ПРООН
Фото: ПРООН в Україні

"Ми високо цінуємо підтримку міжнародної спільноти. Висловлюємо вдячність за отримані зарядні станції та сподіваємося на подальшу співпрацю", — зазначив заступник голови КОВА Микола Бойко.

Що відомо про забезпечення Києва та області генераторами

Київська область отримала партію генераторів, яку передало керівництво Об’єднаних Арабських Еміратів.

Угорець Іван Ондраш Бояр зібрав кошти на 13 генераторів для жителів Київщини та особисто привіз їх до області. Зокрема, три генератори отримала Ірпінська громада.

Селище Макарів Київської області отримало чергову гуманітарну допомогу від міста-побратима Вандліца (Німеччина). Мер німецького міста Олівер Борхер особисто привіз вантаж. До цієї гуманітарної допомоги, зокрема, увійшли генератори різної потужності.

У разі перебоїв з водопостачанням у Києві забезпечуватимуть систему резервних джерел отримання питної води. Ідеться про бюветні комплекси, більшість яких має можливість підключення до генераторів.

42 котельні "Київтеплоенерго" мають можливість працювати на генераторах у випадку відключення електроенергії, повідомили у КМДА. Столиця продовжує цю роботу і планує усі котельні, потужність яких це дозволяє, оснастити альтернативними джерелами живлення.

Київ 2 січня отримав від Тайваню перші два генератори високої потужності (300–800 кВА). Загалом передбачається поставка 20 генераторів для об'єктів критичної інфраструктури.

9 грудня Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги. Це гуманітарна допомога від латвійських партнерів, а 22 грудня — 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії.

Усі медичні заклади Києва оснащені генераторами. Встановлювати генератори у столичних лікарнях почали ще 5 років тому.

Читайте також

Чому Японія не може надавати Україні зброю — посол Корсунський про політику Токіо щодо війни

Японія виділить $10 млн на підтримку культури та журналістики в Україні

На початок