Київщина отримала майже дві сотні генераторів від ОАЕ

Київщина отримала майже дві сотні генераторів від ОАЕ

Київщина отримала майже дві сотні генераторів від ОАЕ
Фото: КОВА

Київська область отримала партію генераторів, яку передало керівництво Об’єднаних Арабських Еміратів. 198 приладів для живлення розподілені у пристоличному регіоні в межах державної програми "Утеплюємо країну".

Про це інформує пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Як зазначається, потужність обладнання від ОАЕ — від 3 до 6,5 кВт.

Генератори вже розподілили серед громад Київщини. Левова частка — 174 одиниці — призначена для безперебійного енергопостачання закладів охорони здоров’я. Залишок приладів доставили в освітні установи, де була така потреба, на об’єкти критичної інфраструктури та в адмінбудівлі.

Передача генераторів відбулася завдяки спільним зусиллям Офісу Президента, Фонду Держмайна та благодійного фонду UAIM.

Що відомо про гуманітарну допомогу від Об'єднаних Арабських Еміратів

Наприкінці грудня стало відомо, що Україна отримає від ОАЕ 2500 генераторів. У межах досягнутих домовленостей про надання гуманітарної підтримки, команда Фонду державного майна України зустріла у Варшаві перший борт допомоги — 1200 генераторів для України. Прилади призначені для регіонів, які найбільше постраждали через вторгнення РФ.

У січні 2023 року Об’єднані Арабські Емірати передали Україні другу партію із 1 300 генераторів. Як повідомили у Фонді держмайна, їх передадуть об’єктам критичної та соціальної інфраструктури: школам, дитячим садкам, медичним закладам та пунктам обігріву в Сумській, Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Донецькій областях та в Києві.

Читайте також

Щоб запобігти блекауту. Енергетики розробляють нову схему електропостачання для Києва — експерт

Як генератори впливають на навколишнє середовище: пояснює одеська екологиня

На початок