На Київщині можливі звуки вибухів через військові навчання — КОВА

На Київщині можливі звуки вибухів через військові навчання — КОВА

Доповнено
На Київщині можливі звуки вибухів через військові навчання — КОВА
. Фото: 100-та окрема бригада територіальної оборони

У Київській області відбуваються навчання військовослужбовців і саперів. Про це інформує Київська обласна військова адміністрація.

Як йдеться у повідомленні, сьогодні, 14 листопада, з 10:00 до 15:00 у Бучанському районі будуть проводитися заняття для військових. У цьому зв'язку у деяких громадах області можливі звуки вибухів.

А у Вишгородському районі сьогодні, 14 листопада, проходять навчання для саперів. Як повідомили в КОВА, у планах заходів — відпрацювання навичок вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів.

Мешканців закликають зберігати спокій і дотримуватися правил безпеки, а в разі оголошення сигналу повітряної тривоги — негайно перейти до укриття.

Що відомо

  • 2 листопада у Бучанському районі співробітники ДСНС знищували вибухонебезпечні предмети. А у Вишгородському — проводились навчання саперів.
  • У п'ятницю, 4 листопада, російські боєприпаси знищували у Бучанському і Білоцерківському районах. Тому у населених пунктах поблизу було чутно звуки вибухів.
  • Пресслужба КОВА раніше інформувала, що 7 листопада у Фастівському районі сапери ДСНС проводитимуть знищення вибухонебезпечних предметів.
  • 8 листопада, планові роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів та навчання саперів проводили у Вишгородському та Бучанському районах.
  • Навчання саперів у Вишгородському районі проводили також 1 листопада. У цей же день знешкоджували боєприпаси у Бориспільському та Броварському районах Київщини.
  • Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, вважає голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Читайте також

В Ірпені розпочали будівництво нового модульного містечка — мер

Київ передав 50 мікроавтобусів для охорони держкордону з РФ та Білоруссю

На початок