Навчання саперів та знищення боєприпасів. Де на Київщині буде чутно вибухи

Навчання саперів та знищення боєприпасів. Де на Київщині буде чутно вибухи

Навчання саперів та знищення боєприпасів. Де на Київщині буде чутно вибухи
. Суспільне

У Вишгородському та Бучанському районах протягом дня, 8 листопада, буде чутно звуки вибухів. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Зокрема, у Вишгородському районі проводитимуться навчання для саперів та знищуватимуть російські боєприпаси.

"У планах заходів – відпрацювання навичок вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів. Крім того, вдень у Бучанському районі пройдуть навчання для військовослужбовців. Через це в деяких громадах області можливо чути звуки вибухів",— йдеться у повідомленні.

У КОВА закликали жителів громад зберігати спокій і довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Що відомо

  • У Київській області піротехніки регулярно проводять планові роботи з розмінування територій. Зокрема, у понеділок, 7 листопада, планові роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів проводили у Бориспільському та Обухівському районах.
  • Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, вважає голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
  • Працівники вибухотехнічної служби Київської області також допомагають колегам із Харківщини проводити огляди та розмінування деокупованих територій. У регіоні продовжують виявляти ворожі боєприпаси й міни.

Читайте також

Aspide і NASAMS для ЗСУ, планові відключення електроенергії. 258 день війни. Онлайн

На початок