Вибухи на Київщині заплановані: працюють сапери

Вибухи на Київщині заплановані: працюють сапери

Оновлено
Вибухи на Київщині заплановані: працюють сапери
Фото: ДСНС

У Київській області жителі чутимуть вибухи. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації

"Сьогодні, 1 листопада, протягом дня у Вишгородському районі будуть проходити навчання для саперів",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відпрацьовуватимуться навички вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів. Тому в деяких громадах області жителі чутимуть звуки вибухів.

Також повідомляється, що до 14:00 в Бориспільському районі буде проводитися знешкодження вибухонебезпечних предметів. А у Броварському районі роботи зі знищення боєприпасів, залишених окупантами триватимуть до 17:00

В адміністрації закликають зберігати спокій та довіряти тільки офіційним джерелам інформації. Також не нехтувати сигналами повітряної тривоги та дотримуватися правил безпеки.

Що відомо

  • 28 жовтня у трьох районах Київської області жителі чули вибухи. Там проводилися роботи на кар'єрі та знешкодження вибухонебезпечних предметів
  • 26 жовтня фахівці проводили обстеження водних акваторій у Броварському районі. У Бучанському, Вишгородському та Білоцерківському районах знищували вибухонебезпечні предмети.
  • На Київщині регулярно проводять навчання для саперів з метою відпрацьовування навичок вилучення і ліквідації вибухонебезпечних предметів. Зокрема проводилися тренування 21 жовтня у Вишгородському районі Київської області.

Читайте також

Протягом двох днів на Київщині учні навчатимуться дистанційно

На Київщині близько 20 тисяч споживачів залишаються без світла — КОВА

Бюджет-2023, МАГАТЕ на ядерних об`єктах, наслідки російських атак на енергетику. 251 день війни. Онлайн

На початок