95 відсотків шкіл Києва працюватимуть у змішаному форматі навчання — Кличко

95 відсотків шкіл Києва працюватимуть у змішаному форматі навчання — Кличко

95 відсотків шкіл Києва працюватимуть у змішаному форматі навчання — Кличко
. Фото: Київська міська рада

Мер Києва Віталій Кличко проінспектував готовність освітніх закладів до навчального сезону та наявність в них укриттів. 95% шкіл працюватимуть у змішаному форматі навчання — як очному, так і онлайн.

Про це йдеться у повідомленні преслужби Київської міської ради.

"Це вже не перший рік, коли навчальні заклади працюватимуть у складних умовах. У попередні 2 роки, через пандемію і карантин, школярі чимало часу навчалися в онлайн-режимі. Це було непросто. Але ми змогли організувати процес. Тепер маємо організувати його в умовах воєнного стану",— сказав Кличко.

За його словами, 22 із 421 муніципальної школи працюватимуть виключно онлайн, оскільки в них і в кроковій доступності від них немає укриттів. Решта — 95% шкіл працюватимуть у змішаному форматі навчання — як очному, так і онлайн.

В очному режимі школярі вчитимуться тільки в тих навчальних закладах, де є облаштовані укриття або де укриття — в кроковій доступності.

Усі, хто виявив бажання навчатися очно, матимуть таку можливість. На сьогодні це — 132 тисячі школярів.

У всіх школах були перевірені укриття. Більшість з них укриття облаштовані, укомплектовані меблями: стільцями, партами. Є лежачі місця, ігрові кімнати, санвузли. В приміщеннях укриттів можна розмістити загалом 145 тисяч людей.

Що відомо

  • Загалом у Києві перебувають 60% дітей-школярів, 20% дітей знаходяться за кордоном, 20% — в інших регіонах України. Понад 4 тисячі дітей-переселенців уже прийняли школи та садки столиці. Їхня кількість збільшується.
  • Навчання в Україні має розпочатися за можливості за графіком 1 вересня, при цьому захисні споруди, зокрема бомбосховища, мають бути підготовленні до використання в разі загрози, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
  • З вересня навчання можуть відновити лише у школах зі сховищами. Укриття повинні бути в кожному освітньому закладі Києва і Київщини, або у безпосередній близькості до них, і розраховані на всіх учнів та працівників. Якщо неможливо забезпечити укриття для всіх, навчання має проводитися у кілька змін

Читайте також

Бомбосховищ немає. Якими мають бути шкільні укриття і наскільки вони безпечні

Повітряна тривога під час уроку в школі — як діяти пояснює Міносвіти

Майже 100 відсотків закладів освіти готові до навчального року — Кулеба

На початок