Майже 100 відсотків закладів освіти готові до навчального року — Кулеба

Майже 100 відсотків закладів освіти готові до навчального року — Кулеба

Майже 100 відсотків закладів освіти готові до навчального року — Кулеба
Фото: Уніан

В Київській області комісії обстежили 96% закладів освіти та рекомендували до використання 1058 укриттів.

Про це повідомляє голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Безпека дітей — пріоритет для всіх, хто відповідає за організацію навчального року. Мова йде як про безпеку під час повітряних тривог, так і загальну безпеку навчального процесу. Для цього, починаючи з липня, ми проводили перевірки укриттів у закладах освіти та поблизу них",— сказав Кулеба.

За його словаии, в Київській області комісії обстежили 96% закладів освіти та рекомендували до використання 1058 укриттів. Більшість із них – найпростіші укриття.

Реконструкція укриттів продовжується. Заклади освіти готують необхідні запаси води та продуктів, закуповують резервні та автономні джерела енергозбереження на випадок відключення електроенергії.

Що відомо

  • На Київщині під окупацією Росією або в зоні активних бойових дій перебувало 136 шкіл. У цих закладах до війни навчалося понад 52 тисячі учнів. Внаслідок російської військової агресії було повністю зруйновано 12 шкіл і 172 — пошкоджені.
  • Навчання в Україні має розпочатися за можливості за графіком 1 вересня, при цьому захисні споруди, зокрема бомбосховища, мають бути підготовленні до використання в разі загрози, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
  • Укриття повинні бути в кожному освітньому закладі Києва та Київщини, або у безпосередній близькості до них, і розраховані на всіх учнів та працівників.

Читайте також

Бомбосховищ немає. Якими мають бути шкільні укриття і наскільки вони безпечні

Повітряна тривога під час уроку в школі — як діяти пояснює Міносвіти

На початок