З лютого у Кропивницькому ввечері зменшать кількість комунального транспорту

З лютого у Кропивницькому ввечері зменшать кількість комунального транспорту

З лютого у Кропивницькому ввечері зменшать кількість комунального транспорту
. Roman Grigoriev

З 1 лютого у Кропивницькому зменшать кількість комунального транспорту з 18:30 до 21-ї години, – розповів начальник управління транспорту міської ради Віктор Житник. Відновлять графік після завершення карантину, – сказав заступник міського голови Олександр Вергун.

Рішення ухвалили через удвічі меншу кількість пасажирів увечері, – сказав Житник. З 21-ї години автобуси працювати не будуть, зменшать їх кількість після 18.30.

"Наприклад, на 103 маршруті буде працювати дві машини замість трьох. Крім 274 автобуса, два автобуси будуть робити перевезення на маршруті 104-а. З 21-ї години залишиться троллейбус №7 замість п’ятьох, на 9-му маршруті буде один тролейбус, на 10-му та 10-а – один тролейбус", – пояснив начальник управління транспорту.

У кропивницьких маршрутках пропонують встановити автоматичну систему оплати

Комунальне підприємство "Електротранс" має борг за грудень, – сказав заступник Кропивницького міського голови Олександр Вергун: "Заборгованість по дизельному паливу майже три мільйони, за електричну енергію - півтора мільйони. Надходженнь з початку року до міського бюджету є дуже мало, утримувати таке велике підприємство, в тих об’ємах виконувати пасажирські перевезення – це просто неможливо. Ці заходи, які ми вимушені робити, вони тимчасові. Я сподіваюся, що карантин в найближчий час буде завершений і наш транспорт запрацює, як він і раніше працював".

Що відомо: 25 січня у Кропивницькому з 350 рейсів маршруток працював 191.

Читайте також

  • У Кропивницькому втретє протестували проти підвищення тарифів
  • Українці отримають монетизовані компенсації за електроопалення — Шмигаль.
  • Кабмін планує виділити 1,4 мільярда гривень з бюджету на виплату компенсацій за оплату електроенергії через скасування пільгових тарифів.
  • 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення стосовно встановлення з 1 лютого 2021 року на період дії карантину ціни на природний газ на рівні 6,99 гривні за кубометр для побутових споживачів.
На початок