ФК "Інгулець" з Кіровоградщини представив нового головного тренера

ФК "Інгулець" з Кіровоградщини представив нового головного тренера

Желько Любенович
Желько Любенович. ФК "Інгулець"

Футбольний клуб "Інгулець" з селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області представив нового головного тренера: Желько Любенович замінив Владислава Лупашка. У цьому сезоні "Інгулець" став чемпіоном Першої ліги й повернувся в Прем'єр-лігу.

Про зміну тренера повідомили на Facebook-сторінці клубу.

ФК "Інгулець" оголосив про нового головного тренера: Желько Любенович підписав контракт на три роки
Оголошення про нового тренера у ФК "Інгулець". ФК "Інгулець"

Сербський тренер підписав контракт на три роки.

Українським вболівальникам Любенович відомий виступами у складах криворізького "Кривбаса", сімферопольської "Таврії", "Олександрії", а більшу частину кар’єри він провів у луганській "Зорі".

На рахунку Любеновича 302 матчі в УПЛ, 41 гол та 51 результативна передача. У складі "Таврії" Любенович 2010 року став володарем Кубка України, а із "Зорею" у сезоні-2016/2017 здобув бронзові нагороди чемпіонату.

Попередній тренер Владислав Лупашко залишив "ФК Інгулець".

ФК "Інгулець" оголосив про нового головного тренера: Желько Любенович підписав контракт на три роки
Владислав Лупашко привів "Інгулець" до статусу переможця Першої ліги сезону 2023-2024 років. ФК "Інгулець"

З цим тренером команда завоювала золоті медалі Першої ліги та іперейшла в Прем’єр-лігу. Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк так прокоментував кадрові зміни у клубі:

"Після успішного сезону для нашої команди і нашого тренера до Владислава Лупашка проявили інтерес чотири клуби УПЛ і два закордонні клуби. Це молодий, талановитий і неймовірно перспективний тренер. Його внесок у розвиток нашого клубу важко переоцінити. Гра, яку "Інгулець" демонстрував протягом сезону, відповідала найвищим професійним стандартам".
На початок