"Інгулець" виграв Першу лігу, перемігши у чемпіонському матчі львівські "Карпати"

Інгулець чемпіон
Гравці "Інгульця" вітають тренера команди Владислава Лупашка з чемпіонством, Петрове, Кіровоградська область, 24 травня 2024 року. Скріншот з трансляції матчу на YouTube-каналі Професіональної футбольної ліги України

У десятому турі чемпіонату України з футболу серед команд чемпіонської групи Першої ліги сезону 2023-24 років футбольний клуб "Інгулець" з селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області друге в сезоні переміг львівські "Карпати" з рахунком 2:1 та став чемпіоном Першої ліги. Гра відбулась 24 травня у Петровому.

За перебігом матчу слідкував кореспондент Суспільного.

Відставання між "Карпатами" та "Інгульцем" перед очною зустріччю становило одне очко. Львів'янам для чемпіонства вистачило б нічиєї, петрівчанам же обов'язково потрібно було перемагати.

Підопічні Владислава Лупашка відкрили рахунок вже на дев'ятій хвилині: після флангової подачі точно пробив форвард "Інгульця" Артем Сітало — 1:0.

Господарі контролювали хід поєдинку, та пропустили зі стандарту: після подачі кутового на 20-ій хвилині рахунок у матчі зрівняв півзахисник львів'ян Максим Чех — 1:1.

Перший тайм двічі переривали через повітряну тривогу на території Кіровоградщини, яка тривала з 13:26 до 13:37 та з 14:13 до 14:36. На перерву команди пішли за нічиєї, яка влаштовувала гостей.

У другій половині гри ініціативою володіли гравці "Інгульця", та підопічні Мирона Маркевича впевнено грали по рахунку.

На 77-ій хвилині дубль міг робити Артем Сітало, але м'яч після його удару головою пролетів вище воріт.

Перемогу ж у матчі та чемпіонство у Першій лізі сезону 2023-24 років команді з Петрового приніс удар з-за меж карного майданчика від зимового новачка "Інгульця" Сергія Панасенка на першій компенсованій до основного часу хвилині — 2:1.

Домашня перемога дозволила петрівчанам обійти "Карпати" в турнірній таблиці на два очки й повернутися в Прем'єр-лігу в статусі переможця Першої ліги. Львів'яни вийшли в УПЛ з другого місця.