Втрати Кіровоградщини: на війні загинули Ростислав Логвінов, Богдан Діброва та Віктор Грозан

Втрати Кіровоградщини: на війні загинули Ростислав Логвінов, Богдан Діброва та Віктор Грозан

Ростислав Логвінов, Богдан Діброва та Віктор Грозан
Ростислав Логвінов, Богдан Діброва та Віктор Грозан. Суспільне Кропивницький

У війні з Росією загинули троє військових з Кіровоградської області. Це Ростислав Логвінов з Глодоської громади, Богдан Діброва з Суботцівської, Віктор Грозан з Новомиргородської.

13 травня у селі Глодоси прощатимуться з молодшим сержантом ЗСУ Ростиславом Логвіновим, 1997 року народження. Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова міста Новоукраїнка Олександр Корінний.

Ростислав Логвінов родом із села Вербівка Глодоської громади, останнім часом проживав у Новоукраїнці. Був мобілізований на військову службу у серпні 2023 року. З 6 грудня минулого року вважався зниклим безвісти в районі населеного пункту Мар'їнка Донецької області. Після проведеної експертизи ДНК було встановлено факт загибелі захисника.

У Суботцівській громаді 13 травня прощатимуться із загиблим захисником Богданом Дібровою. Про це написали у Facebook Трепівського старостинського округу. Він загинув 6 травня 2024 року поблизу населеного пункту Діброва Сєверодонецького району Луганської області внаслідок ударів дронів та мінометного обстрілу росіян.

12 травня у Новомиргороді попрощались зі старшим солдатом Віктором Грозаном, 1977 року народження. Він загинув 8 травня 2024 року на Донеччині. Про це Суспільному розповів голова громади Ігор Забажан.

На початок