Кропивничанки створили банк одягу, щоб оновлювати гардероб без грошей

Кропивничанки створили банк одягу, щоб оновлювати гардероб без грошей

Кропивничанки створили банк одягу, щоб оновлювати гардероб без грошей
. Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому створюють банк одягу. Збирають речі нові, або вживані у хорошому стані для того, щоб оновлювати гардероб без грошей.

Ініціаторка створення банку Альона Глініста створила його, щоб обмінюватись одягом. "Одного дня я зрозуміла, що мені не вистачає якихось речей. А деякі речі не ношу, вони просто лежать, і комусь вони можуть знадобитись. Вирішила облаштувати місце, куди кожен може принести річ, яку йому набридла, або хоче змінити колір, і взяти те, що йому подобається".

Альона не створює банк для малозабезпечених людей. "Нужденні – це суб’єктивне поняття для кожного. Ми робимо це для всіх людей".

Кропивничанка Світлана Буднікова привезла до банку стільці, дзеркала та речі, які не носить. "Викинути на смітник шкода. Віддати нікому, і от я побачила таку групу, що дівчата організовують, і вирішила долучитись. Принесла речі, які купили з якогось переляку, і не ношу. Залишаються нові, з етикетками".

Кропивничанка Катерина Томило окрім одягу принесла дитячі книжки. "Моя дитина вже виросла, сподіваюсь діткам згодяться".

Кропивничанки створюють банк одягу, щоб оновлювати гардероб без грошей

Кімнату для банку Альона орендує. Скільки платить, не говорить.

Банк речей на вулиці Вокзальна, 27 працюватиме у вівторок, четвер та суботу з 12 до 14 години.

Читайте також

На початок