У Кропивницькому замальовували рекламу наркотиків

У Кропивницькому замальовували рекламу наркотиків

У Кропивницькому замальовували рекламу наркотиків
Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому під час акції “Рік без майбутнього” замальовували рекламу наркотиків. У такий спосіб вирішили нагадати про наслідки вживання наркотиків – розповіла співорганізаторка акції, працівниця благодійного фонду “Повернення до життя” Олена Лимар.

Учасники акції – це працівники, клієнти благодійного фонду “Повернення до життя” та містяни, які долучились до ініціативи. Усього їх дванадцять. Замальовували рекламу наркотиків на Набережній – на бетонних плитах і на паркані.

На фарбу витратили пів тисячі гривень. Це гроші фонду, каже Олена Лимар. “Коли молода людина купує через таку закладку наркотики вона не знає, що там знаходиться, яка кількість, може там взагалі яд. Тому, це може призвести до летального випадку”.

Учасниця акції Дар’я Романенко замальовує написи. “Так, наркотики можуть і далі розповсюджувати, але буде менше цієї інформації".

Кропивничанка Олена Тронза таку акцію підтримує. “Не знала, що є така інформація на стінах нашого міста. Перш за все, молодь повинна усвідомлювати небезпечність вживання”.

Акція тривала дві години. За цей час замалювали 18 написів з рекламою наркотиків.

Що відомо

Обласний благодійний фонд “Повернення до життя” заснований 1999 року. Працює над профілактикою ВІЛ-інфекцій та наркоманії серед молоді.

Читайте також

На початок