Безплатні екскурсії Кропивницьким: сезон відкрили

Безплатні екскурсії Кропивницьким: сезон відкрили

Кропивницький екскурсія
Екскурсії Кропивницьким влаштовують що два тижні. Міськрада Кропивницького

У Кропивницькому відкрили сезон безплатних прогулянкових екскурсій містом. Цей проєкт був одним з найуспішніших ініціатив туристично-інформаційного центру минулого року.

Про це Суспільному розповіла адміністраторка туристичного центру Ксенія Черемисіна.

Екскурсія оглядова, маршрут пролягає від головпоштамту і закінчується в Ковалівському парку. Пізнавальні прогулянки проводить гідеса Катерина Походій – представниця агенції WOWalk – партнера проєкту.

Супроводжує їх фотограф Олександр Майоров. Екскурсія та фото, які ви можете отримати – безплатні. Для участі потрібна лише реєстрація. Її можна знайти на сторінці туристично-інформаційного центру в інстаграм. Якщо виникнуть питання, чи ви не зареєстровані у цій мережі, можна зателефонувати за номером центру 0672108581, або звернутись за адресою вулиця Гоголя 91/46. Туристично-інформаційний центр працює з 08:00 до 17:00.

Формують групи до 20 людей, щоб усім було комфортно та чутно, розповіла Ксенія Черемисіна.

Перша така прогулянка цього сезону відбулася 4 травня. Їх планують проводити раз на два тижні, у суботу, орієнтовний час – 17:00.

Проєкт започаткували минулого року. Він виявився успішним – кількість охочих була завжди більшою, ніж міг супроводжувати гід. На екскурсії приходили гості міста, переселенці й самі кропивничани.

На початок