Продавали паски та збирали гроші на ЗСУ. У Кропивницькому відбувся великодній ярмарок

Продавали паски та збирали гроші на ЗСУ. У Кропивницькому відбувся великодній ярмарок

У Кропивницькому відбувся великодній ярмарок. Продавали харчі до великоднього столу та збирали гроші на потреби ЗСУ. Участь у ярмарку взяли понад пів сотні підприємців з міста та області.

Про це розповіла Суспільному керівниця управління управління торгівлі Алла Козлова.

"Продавали все, що треба покласти до великоднього кошика, паски, м’ясну продукцію, ковбасні вироби, дуже багато овочів було та хенд-мейд".

Великодній ярмарок розпочався о 8 годині. Серед учасників дві – громадські організації, які збирали гроші для потреб ЗСУ. Одна з них — "Разом ми Сила". За годину роботи продали майже всі паски, розповіла голова організації Тетяна Сила. Вона з 2014 року допомагає військовим.

"Ми приготували 90 пасок і ще різні смаколики окремо. У нас жіночка-переселенка пекла паски, а наші дівчата на штаби прикрашали".

Сказала, за сім годин роботи ярмарку зібрали 11 тисяч 700 гривень.

"Збираємо гроші для хлопців, щоб купити старлінки, колеса, дрони, аптечки, турнікети, що врятує наших хлопців".

Кропивничанка Анна Горобцова завітала на ярмарок, щоб підтримати волонтерів і допомогти військовим.

"Щоб допомогти нашим хлопцям і дівчата, які сьогодні захищають Україну. Ті гроші, які сьогодні кропивничани витратять в цих волонтерських ятках підуть на те, щоб купити дрони, обмундирування для тих, хто сьогодні захищає нашу державу. Останнім часом спроможність людей допомогати стала значно нижче. Але ж ми розуміємо, що перемога в наших руках і ми маємо це робити".

Учасники громадської організації "Добромир" продавали солодощі, паски, вироби ручної роботи. Співзасновниця організації Інна Олійник розповіла, протягом двох років готують сухі супи та борщі для військових.

"Ми прийшли на ярмарок, щоб заробити гроші на овочі, зелень, щоб далі могли працювати. У нас нині потреба в моркві, капусті, картопля є. Потреба в грошах, тому що ми закуповуємо пакети".

Сказала, зібрали за сім годин 14 тисяч 200 гривень.

На початок