На Кіровоградщині для школярів організували "Дитячу автошколу"

На Кіровоградщині для школярів організували "Дитячу автошколу"

На Кіровоградщині для школярів організували "Дитячу автошколу"
Урок з безпеки дорожнього руху у Підвисоцькому ліцеї. Facebook Новоархангельської автошколи

Школярам Новоархангельської громади Голованівського району Кіровоградської області організовують безоплатні уроки з безпеки дорожнього руху. Заняття проводить Валентин Зінченко – директор районного спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України.

Суспільному він розповів, що проєкт назвали "Дитяча автошкола".

"Через місяць у дітей розпочнуться літні канікули. Оскільки вони є учасниками дорожнього руху, а саме – пішоходами, то повинні розуміти, як безпечно переходити дорогу, хто має проїхати першим з автомобілів, як поводити себе на нерегульованому перехресті".

Зі слів Валентина Зінченка, на уроці дітям розповідають правила дорожнього руху та обговорюють культуру безпеки на дорозі. До занять планують залучати патрульного поліцейського та медсестру. Це потрібно для того, щоб пояснити, як працює регулювальник, як виконувати його вказівки, як надавати травмованим першу домедичну допомогу.

"На моє переконання, культуру безпеки на дорозі треба прищеплювати ще з дитячого віку. Я вважаю, що такі заняття допоможуть убезпечити дитину від ДТП. Головна мета "Дитячої автошколи" – з раннього віку закласти правильне мислення для усвідомлення важливості безпечної поведінки на дорозі і як пішохода, і як водія у майбутньому. Це наша соціальна відповідальність".

Перше заняття провели для учнів четвертого класу Підвисоцького ліцею імені Тараса Шевченка. Про це Суспільному розповів директор навчального закладу Сергій Гаврилюк.

"Ми відразу відгукнулися на ініціативу Валентина Зінченка щодо проведення уроку з безпеки дорожнього руху, адже це корисно для дітей. Звичайно ми розповідаємо нашим учням правила дорожнього руху, які влаштовують у школі в рамках тижня безпеки. Але ще раз нагадати ПДР, тим паче перед такими довгими канікулами, не буде зайвим".

Зі слів Валентина Зінченка, 2 травня заняття заплановане у Надлацькому ліцеї. Далі – у трьох школах Новоархангельська.

З початку нового навчального року займатимуться військово-патріотичним вихованням дітей. Для цього у приміщенні Новоархангельського районного спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України відновлюють тир для стрільби на 50 метрів. Також залучатимуть тренерів самбо та дзюдо.

На початок