"Згоріли усі речі, кіт та коза". На Кіровоградщині сталась пожежа у будинку багатодітної родини

"Згоріли усі речі, кіт та коза". На Кіровоградщині сталась пожежа у будинку багатодітної родини

"Згоріли усі речі, кіт та коза". На Кіровоградщині сталась пожежа у будинку багатодітної родини
Згорілий будинок багатодітної родини. Фото: Тетяни Білухи

У місті Долинська Кропивницького району Кіровоградської області згорів будинок багатодітної родини. Пожежа почалась на веранді, там замкнула електрична проводка.

Про це Суспільному розповіла власниця помешкання Тетяна Білуха. Першим займання побачив старший син жінки.

"О другій ночі син прокинувся у туалет і це, можна сказати, врятувало нам життя. Тільки він відчинив двері на вернду, як звідти пішов густий дим та щось вибухнуло у стелю. Я кинулась рятувати своїх дітей, перекидала їх через вікно. Коли вибиралась з дому сама, то травмувала ногу".

Тетяна Білуха разом з чоловіком виховують трьох синів чотирьох, дев'яти та 14 років. Будинок, у якому трапилось займання, належить жінці. З її слів, у трьох кімнатах, коридорі та веранді згоріли усі речі. Крім цього, кіт та коза.

Сім'я Тетяни Білухи з міста Долинська.
Сім'я Тетяни Білухи з міста Долинська. Фото: Тетяни Білухи

Повідомлення про те, що у приватному будинку зайнялось 28 метрів квадратних меблів та речей, надійшло до рятувальників 02:31 ночі 17 лютого. Пожежу загасили о 04:22, причину з'ясовують, повідомила речниця служби з надзвичайних ситуацій в області Оксана Мачак.

На Кіровоградщині згорів будинок багатодітної родини
На Кіровоградщині згорів будинок багатодітної родини. Фото: Тетяни Білухи

Тетяна Білуха майже рік працює соцпрацівницею у Долинському територіальному центрі. Вона доглядає за людьми похилого віку та з інвалідністю, розповіла Суспільному директорка закладу Олена Кушніренко.

"Щоб допомогти цій багатодітній родині, працівники нашого центру зібрали гроші, одяг та необхідні матеріали. Тетяна менше року працює у нашому терцентрі, проте вона відповідальна та добре виконує свої посадові обов'язки".
На Кіровоградщині згорів будинок багатодітної родини
Фото: Тетяни Білухи

Тетяна Білуха говорить, планують відновити згорілий будинок. Спершу хочуть вставити нові вікна та двері, відремонтувати веранду, покрівлю, а також підлогу.

“Цього тижня будемо виносити з дому усі речі, які згоріли. Через травму ноги я взяла на роботі лікарняний. Наразі ми живемо у мого брата. Поки будемо відбудовувати наше житло, тимчасово переїдемо у двокімнатний будинок моєї тітки, що розташований поруч біля нашого будинку. Наразі ми потребуємо столу, стільців, постільної білизни, шторів, килимів. Тому усім небаудежим людям будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу".

На початок