На Кіровоградщині горів цех підприємства. Під час гасіння пожежі загинув рятувальник

На Кіровоградщині горів цех підприємства. Під час гасіння пожежі загинув рятувальник

Доповнено

Під час гасіння пожежі на підприємстві у селищі Власівка Світловодської громади Олександрійського району Кіровоградської області загинув 29-річний рятувальник.

За інформацією речниці служби з надзвичайних ситуацій в регіону Оксани Мачак, повідомлення про пожежу отримали о 3:57 15 лютого. На місці з'ясували, що горить 750 квадратних метрів покрівлі та обладнання цеху на місцевому підприємстві.

О 7:10 обмежили розповсюдження вогню, та гасіння ускладнює загроза обвалу будівельних конструкцій. Залучили 25 рятувальників та шість машин. Загасили пожежу о 16:14.

Під час гасіння пожежі загинув начальник караулу 17-ої пожежно-рятувальної частини міста Світловодськ Віктор Діденко. Керівник управління служби з надзвичайних ситуацій в області Віталій Миронюк написав, що загиблий брав участь у гасінні пожеж у Чорнобилі, ліквідації наслідків російських обстрілів на Полтавщині та Кіровоградщині. У службі з надзвичайних ситуацій працював з 2016 року.

На Кіровоградщині горів цех підприємства. Під час гасіння пожежі загинув рятувальник
Віктор Діденко. Фото: Пресслужба ДСНС у Кіровоградській області

Директор з комунікації та зв'язків з громадськістю підприємства, де сталась пожежа, Геннадій Тертичний розповів, що горів олійнопресовий цех.

"Загорілося складське приміщення та цех розливу готової продукції. Причину пожежі поки не встановили. На підприємстві відбуваються відновлювальні роботи. Пожежу приборкували декілька годин. Було ще задимлення".

Збитки, сказав, ще не рахували.

"Підприємство працює. Горіло складське приміщення, сам завод більший. Площа складу, який загорівся — до 100 квадратних метрів".
На початок