Кропивничанин хотів виїхати за кордон з фіктивною позначкою в паспорті

Кропивничанин хотів виїхати за кордон з фіктивною позначкою в паспорті

Кропивничанин хотів виїхати за кордон з фіктивною позначкою в паспорті
Прикордонниця на пункті пропуску. Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

На українсько-польському кордоні затримали кропивничанина з підробним записом у документі. Він пред’явив прикордонникам паспорт, де була фіктивна відмітка на постійне проживання у Німеччині.

Загалом за дві доби у Львівській області зафіксували 11 спроб незаконного перетину кордону з документами, які мають ознаки підробок, повідомляє Держприкордонслужба України — Західний кордон у Facebook. Усі затримані — чоловіки призовного віку. Їх виявляли в пунктах пропуску "Грушів", "Краківець", "Рава-Руська", "Шегині" та в потязі закордонного прямування.

Окрім кропивничанина, у дев’ятьох людей виявили підробку в тимчасових посвідченнях військовозобовʼязаного й довідках військово-лікарської комісії. Це чоловіки з Одещини, Хмельницького, Києва та Дніпропетровської області.

Також житель Дніпра мав накази про бронювання й службове відрядження з ознаками фальсифікації.

Про всі факти прикордонники повідомили поліцейським. Чоловікам загрожує відповідальність за статтею 358 Кримінального кодексу України — "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків". Карається арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

На початок