Намагався незаконно потрапити в Угорщину. Закарпатські прикордонники затримали жителя Кіровоградщини

Намагався незаконно потрапити в Угорщину. Закарпатські прикордонники затримали жителя Кіровоградщини

Намагався незаконно потрапити в Угорщину. Закарпатські прикордонники затримали жителя Кіровоградщини
Військові затримали чоловіків з Кіровоградщини й Рівненщини за спроби незаконно перетнути державний кордон з Угорщиною. Фото: ДПСУ

На Закарпатті затримали чоловіка з Кіровоградської області через незаконну спробу перетнути кордон. Також там був житель Рівненщини. Обоє хотіли потрапити в Угорщину.

Чоловіків зупинили військові з відділу прикордонної служби "Лужанка" Мукачівського загону. Загалом упродовж доби затримали 12 чоловіків, повідомляє Держприкордонслужба України — Західний кордон у Facebook.

Окрім жителів Кіровоградської й Рівненської областей, до Угорщини хотіли потрапити п’ятеро закарпатців і один киянин. Їх прикордонники затримали біля кордону. Ще одного 21-річного киянина дістали з Тиси. За інформацією прикордонників, він намагався дістатися Угорщини через річку й ледь не втопився.

21-річного киянина витягли з крижаної води
21-річного киянина витягли з крижаної води. Фото: ДПСУ

Затримані біля кордону чоловіки з Закарпаття й Києва
Затримані біля кордону чоловіки з Закарпаття й Києва. Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Також хотів перепливти Тису, але вже в напрямку Румунії, житель Харківщини. Юнакові 20 років. Він був одягнений у гідрокостюм. Також у нього знайшли герметичний мішок зі змінним одягом, особистими речами та документами.

Ще двоє чоловіків (з Закарпаття та Київщини) йшли до Румунії через гори. Їх затримали, перевіряючи отриману від поліцейських інформацію.

Двоє чоловіків хотіли перейти до Румунії через гори
Двоє чоловіків хотіли перейти до Румунії через гори. Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

На всіх чоловіків склали протоколи про адмінправопорушення за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративне правопорушення "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". Санкція статті передбачає штраф від 3400 до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до 15 діб. Справи скерували до суду.

На початок