У Кропивницькому відбудують зруйнований пішохідний міст на залізничному вокзалі – міськрада

У Кропивницькому відбудують зруйнований пішохідний міст на залізничному вокзалі – міськрада

Зруйнований пішохідний міст на залізничному вокзалі у Кропивницькому
Демонтаж частково зруйнованого пішохідного мосту на залізничному вокзалі у Кропивницькому. Фото: Facebook Кропивницької міської ради

У Кропивницькому, зруйнований пішохідний міст на залізничному вокзалі, реконструюють та відбудують. Він перебуває на балансі Одеської залізниці, зокрема Помічнянської дистанції колії.

Це інформація від заступника міського голови Кропивницького Олександра Вергуна. Територію, де зруйнувався міст, прибрали та обгородили. До робіт залучали залізничників, також працівників та техніку комунального підприємства "Благоустрій".

28 листопада керівництво Укрзалізниці приїжджало у Кропивницький, щоб визначитися з подальшими діями.

"Представники Укрзалізниці технічно оцінили часткове руйнування пішохідного мосту. Вони є відповідальними за його відновлення. Нам повідомили, що надалі планують його відбудувати. Але коли це саме буде, наразі невідомо".

Пішохідний міст на залізничному вокзалі побудували пів століття тому. Його довжина – понад 80 метрів, висота – 8. Частина переправи обвалилась ввечері 27 листопада.

У 2021 році від регіональної філії “Одеська залізниця” Суспільно отримало відповідь на інформаційний запит про стан мосту. У ній йшлося про те, що міст потребує капітального ремонту і лагодити його планували у 2021 році. Мали відремонтувати плити та стояки опор, шви між плитами, замінити асфальтне покриття і загороджувальні щити.

На початок