У Кропивницькому під час відключень електроенергії дорожній рух регулюють поліцейські

У Кропивницькому під час відключень електроенергії дорожній рух регулюють поліцейські

У Кропивницькому під час відключень електроенергії дорожній рух регулюють поліцейські
. Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому поліцейські регулюють рух на перехрестях, де під час відключень електроенергії не працюють світлофори. Задіяли 11 патрулів, розповів Суспільному речник патрульної поліції Кіровоградської області Дмитро Поперешняк. Регулювальники працюють під час планових і аварійних відключень електроенергії, які запровадили після обстрілів російськими військовими енергосистеми України.

Зазвичай регулювальники працюють під час відключень електроенергії в обідню та вечірню години пік, сказав речник патрульної поліції: "У цілодобовому регулюванні руху немає потреби, адже на кожному перехресті є відповідні дорожні знаки та розмітка, які визначають пріоритетність перетину перехрестя".

За порушення вимог регулювальника водія можуть оштрафувати на 510 гривень, пішохода – на 255. За словами Дмитра Поперешняка, де саме працює регулювальник, поліцейські визначають самі, враховуючи інтенсивність руху.

Поліцейський Олександр Колупаєв регулює рух на перехрестях Кропивницького. З його практики, сказав, третина водіїв не знають жестів регулювальника: "Більшість, в принципі, нормально орієнтуються на дорозі і знають правила дорожнього руху".

Коли на перехресті не працює світлофор, зростає ризик аварії, вважає водій з десятирічним стажем Володимир Брощак: "З регулювальником краще ніж без нього. І на головній дорозі легше, і на другорядній, і пішоходи знають як переходити".

Перейти дорогу на перехресті намагався кропивничанин Віктор з велосипедом. Назвати своє прізвище відмовився: "На складних перехрестях без регулювальника ніяк не можна. Що означають рухи регулювальника, знаю".

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок