Кропивницький на 90% готовий до опалювального сезону

Кропивницький на 90% готовий до опалювального сезону

Кропивницький на 90% готовий до опалювального сезону
. Суспільне Кропивницький

Комунальне підприємство "Теплоенергетик" у Кропивницькому на 90% готове до опалювального сезону. Директор підприємства Олександр Чельник розповів Суспільному, нині продовжують ремонт труб та заповнюють мережі водою. Споживачами централізованого опалення у в місті є 14,5 тисяч родин.

У Кропивницькому завершується підготовка до опалювального сезону. Під час заповнення мереж водою стаються пориви, розповів Олександр Чельник.

"У нас майже всі котельні готові, зробили ремонт, ревізію, обслуговування технологічного обладнання. Продовжується ремонт теплових мереж, тому що під час проведення гідравлічних випробувань, які ми провели в квітні, проявилося понад 250 поривів. Ми їх поступово протягом літа усували".

Зі слів директора "Теплоенергетика", щодня усувають від п'яти до семи поривів. "Коли розпочнеться термічне розширення трубопроводів, на жаль, проявляться і ще додаткові руйнування. В минулому році від початку опалювального сезону в нас проявилось більше 300 поривів".

Говорить, порівняно з минулим роком ціни на матеріали для ремонту зросли.

"У грудні 2021 року було 28-29 тисяч, то на сьогодні та сама труба в межах до 70-ти тисяч гривень."

Опалювальний сезон планують розпочати, коли середньодобова температура впродовж трьох днів буде менше восьми градусів тепла.

Що відомо

На початок