У Кропивницькому через дефіцит пального скоротили рейси комунальних автобусів

У Кропивницькому через дефіцит пального скоротили рейси комунальних автобусів

У Кропивницькому через дефіцит пального скоротили рейси комунальних автобусів
. фото Кропивницької міськради

У Кропивницькому через дефіцит пального скоротили рейси комунальних автобусів. Про це Суспільному розповів начальник міського управління транспорту та зв’язку Віктор Житник.

З початком російського вторгнення в Україну морські поставки заблоковані, залізницею і трубопроводом більшу частина пального постачали з Росії та Білорусі. З усіх доступних шляхів доставки пального залишився автомобільний. До вторгнення машинами привозили 3% пального. Це інформація від міністерки економіки Юлії Свириденко.

У суботу, 14 травня у місті їздять два автобуси за маршрутом №111. На маршрутах №103, №116 та №118 замінили по одному тролейбусу з автономним ходом. Напередодні працювали 16 автобусів та 27 тролейбусів.

"Комунальний транспорт працюватиме за скороченим маршрутом – до центру міста. Решту напрямків обслуговуватимуть виключно маршрутні таксі, на сьогодні їх є 160 машин. Наявність газу на заправках дозволяє працювати маршруткам у звичному режимі".

За словами Віктора Житника, після стабілізації ситуації з пальним пасажирський комунальний транспорт повернеться до штатного режиму роботи.

Що відомо

У Кропивницькому, щоб економити пальне, зняли з маршрутів половину автобусів комунального підприємства “Електротранс”. Їх замінили тролейбусами з автономним ходом. Про це Суспільному розповів директор підприємства Олександр Луценко.

До повномасштабного вторгнення Росії в Україну у Кропивницькому на маршрутах працювали 32 автобуси і 40 тролейбусів підприємства "Електротранс". З 6 по 13 травня їздили – 16 автобусів і 27 тролейбусів.

Читайте також

  • "Пального достатньо, немає кому його возити", – представник мережі автозаправних станцій
  • "Завтра пального буде трохи більше" – експерти про ситуацію на Кіровоградщині
  • Комунальні підприємства Кропивницького працюють на третину потужностей через дефіцит пального

На початок