Справа Хріненко. У Кропивницькому допитували свідків

Справа Хріненко. У Кропивницькому допитували свідків

Справа Хріненко. У Кропивницькому допитували свідків
. Суспільне: Кропивницький

Двох свідків допитали 5 лютого під час судового засідання у Кіровському районному суді Кропивницького у справі вбитої 2018 року 16-річної Діани Хріненко з села Суботці Знам’янського району Кіровоградської області.

Знімальну групу через карантин до зали суду не пустили, дозволили залишити камеру. Допитали свідків – Вадима Коваленка (односельця підозрюваного – ред.) і Олександра Кулакова (знайомого підозрюваного – ред.).

Після допиту свідків розглядали докази у справі. Тривало засідання майже дві години.

Справа Хріненко. У Кропивницькому допитували свідків
Підозрюваний та його адвокат. Суспільне: Кропивницький

Адвокат підозрюваного Олександр Урсаленко сказав, що захист не погоджується з доказами прокурора: ”Позиція захисту? Дуже стисло – буде вирок суду”.

Прокурор Костянтин Клюкін сказав, що планують продовжити допитувати свідків: ”Сторона обвинувачення буде забезпечувати явку свідків, будемо продовжувати слухання даного провадження”.

Мати вбитої Олена Хріненко вважає, що підозрюваний причетний до злочину: ”Мій терпець уривається, розумієте? Прокурор надає докази, знайдені в автомобілі підозрюваного. Я впізнала речі моєї доньки. А він каже, що це речі його дружини”.

Допит свідків у справі Діани Хріненко продовжать під час наступного судового засідання, яке призначили на 17 лютого.

Що відомо

  • Діана Хріненко зникла в ніч з 24 на 25 серпня 2018 року. Вона пішла на святкування Дня Незалежності, додому не повеpнулась. Пошуки тривали пів року. У березні 2019-го, за 12 кілометрів від Суботців знайшли рештки тіла людини та фрагменти одягу. Те, що вони належать Діані Хріненко, підтвердили три експертизи. Підозрюваного у вбивстві дівчини, 28-річного жителя сусіднього села Новотрепівка Миколу Середніцького, затримали в Польщі.
  • Підозрюваному загрожує до 15 років або довічне ув’язнення.
  • 11 січня допитали сімох свідків у справі.
  • Склад суду присяжних, який судитиме підозрюваного у зґвалтуванні та вбивстві 16-річної школярки Діани Хріненко, обрали у Кіровському районному суді Кропивницького. Присяжних обирали автоматичним розподілом.
  • На засідання суду 17 грудня не з’явились свідки. Їх викликали на засідання з жовтня. Суд триває майже рік.

На початок