Черги біля хмельницького ТЦК: що кажуть військовозобов'язані

Черги біля хмельницького ТЦК: що кажуть військовозобов'язані

На другому тижні, після запровадження електронної черги в територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, зменшення живої черги під Хмельницьким міським центром комплектування кореспонденти Суспільне Хмельницький не помітили.

Чи довго військовозобов'язані стоять в чергах біля ТЦК та чи вже користувались новим сервісом — у матеріалі Суспільне Хмельницький.

Декілька чоловіків, яких наші кореспонденти зустріли біля ТЦК, записались онлайн через сервіс, запроваджений Міноборони.

"Я вже користувався електронною чергою. Дуже зручно й без проблем. Реєструєшся, приходиш на визначену годину і пропускають", — сказав хмельничанин Олександр.
"Я записався в електрону чергу і чекаю свого часу. Взагалі хотів особисто прийти, подивитися на людей, поспілкуватися. Завжди ліпше поспілкуватися особисто", — розповів хмельничанин Антон Кузнєцов.
Черги біля хмельницького ТЦК: що кажуть військовозобов'язані
Черги під Хмельницьким міським центром комплектування, травень 2024, Хмельницький. Суспільне Хмельницький

На другому тижні після запровадження електронної черги в ТЦК, жива черга з чоловіків призовного віку біля Хмельницького міського ТЦК тягнеться на вулицю. На дверях — QR-код із посиланням на електронну чергу. Записаних онлайн на визначений час — викликають, решта заходять в міру просування живої черги. Вранці вона близько 30 чоловіків.

"Насправді дуже багато людей, це проблема. Всі приходять одночасно і, на мою думку, ТЦК фізично не справляється", — сказав хмельничанин Олег.
"Я помітив великі черги на медкомісію. Загалом, охочих пройти ВЛК дуже багато. Я б рекомендував збільшити штат ТЦК, щоб швидше проходити комісію", — додав хмельничанин Валентин.

Що відомо про закон щодо мобілізації

26 грудня 2023 року Кабмін вніс до Ради законопроєкт "Про удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби".

До цього президент Володимир Зеленський вказав, що під час обговорення питання стосовно закону про мобілізацію військові запропонували додатково призвати 450-500 тисяч людей.

11 квітня український парламент у другому читанні ухвалив законопроєкт про мобілізацію. Депутати прийняли документ без норми про демобілізацію.

16 квітня президент Володимир Зеленський підписав закон про мобілізацію, ухвалений Верховною радою. Законну силу документ набув 18 травня 2024 року.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок