На Хмельниччині у місті Красилів цьогоріч планують добудувати реабілітаційний центр з басейном

На Хмельниччині у місті Красилів цьогоріч планують добудувати реабілітаційний центр з басейном

На Хмельниччині у місті Красилів цьогоріч планують добудувати реабілітаційний центр з басейном
. Фото: Хмельницька обласна адміністрація.

У Красилівській міській громаді, що на Хмельниччині, цього року планують добудувати та здати в експлуатацію сучасний реабілітаційний центр з басейном. Реконструкцію колишньої котельні, яку вирішили переобладнати у спортцентр, у Красилові розпочали ще в 2017 році.

Про це Суспільному розповіла голова Красилівської громади Ніла Островська.

За її словами, на реконструкцію нежитлової будівлі котельні на вулиці Партизанській, 3 під спортивно-реабілітаційний центр з добудовою вже витратили майже 39 мільйонів гривень.

«У 2017 році проєкт спортивно-реабілітаційного центру в Красилові був відібраний Мінрегіоном як один із проєктів, що отримав фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. У 2017-2020 роках за рахунок коштів ДФРР на будівництві спортцентру було освоєно понад 31 мільйон гривень. Виділялися також кошти з обласного, районного та міського бюджетів. У червні цього року бюджетний комітет Верховної Ради України ухвалив рішення про виділення коштів на добудову нашого спортивно-реабілітаційного центру і минулого тижня ми на сесії міської ради уже прийняли субвенцію з державного бюджету в розмірі 11 мільйонів гривень. Ще 2 мільйони гривень візьмемо з міського бюджету. І до кінця року плануємо завершити будівництво. В кошторисі уже передбачено не лише витрати на будівельні роботи, але й на закупівлю усього потрібного для центру обладнання», - каже голова Красилівської громади.

У красилівському спортивно-реабілітаційному центрі передбачається два басейни. Фото: Хмельницька ОДА.
У красилівському спортивно-реабілітаційному центрі передбачається два басейни. Фото: Хмельницька ОДА. Фото: Хмельницька обласна адміністрація.

Зі слів Ніли Островської, спортивно-реабілітаційний центр за планом міститиме масажні кабінети, кабінети для реабілітації, спортивний зал та два басейни: великий басейн 25х8 м та глибиною 2,2 м з трьома доріжками, призначений для спортивних занять, та малий басейн 12х8 м та глибиною 1,1 м, призначений для навчання плаванню та реабілітації дітей-інвалідів.

«Ми передбачаємо, що у цьому центрі будуть умови як для спортивного розвитку, так і для проходження реабілітації дітей та дорослих нашої громади з різними вадами здоров’я. Крім того, у басейні навчатимуть плавати усіх охочих та проводитимуть уроки фізкультури для наших школярів», - додає посадовиця.

Читайте також

На початок