Окупаційна влада Херсонщини перемістилась в Генічеськ та Скадовськ — Генштаб

Окупаційна влада Херсонщини перемістилась в Генічеськ та Скадовськ — Генштаб

Окупаційна влада Херсонщини перемістилась в Генічеськ та Скадовськ — Генштаб
. Окупаційна влада перевозить жителів Херсощини на лівий берег Дніпра. Звідти вони направляються на "оздоровлення" в тимчасово окупований Крим та регіони Росії, жовтень 2022 р. Фото: пропагандистські ЗМІ

Оголошені окупаційною владою Херсонщині так звані "евакуаційні заходи" тривають. Її представники виїхали до тимчасово окупованих Генічеська та Скадовська. Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 6 ранку 25 жовтня.

За даними штабу у рамках "евакуації" російські окупанти вивезли з Херсона обладнання та персонал так званої "адміністрації" та всіх банків, викрали обладнання всіх провайдерів, припинили фінансування шкіл та забезпечення харчуванням дітей у школах.

"Евакуації підлягають представники оперативних служб та медичний персонал", - йдеться у повідомленні.

Також штаб повідомив, що в населений пункт Львове, на заміну евакуйованим колаборантам, перекидають мобілізованих військовослужбовців РФ.

Що відомо

  • Так званий "голова Херсонської ВЦА", колаборант Володимир Сальдо 18 жовтня заявив про переселення жителів тимчасово окупованої території Херсонщини на лівий берег Дніпра. Звернення опублікували пропагандистські ЗМІ.
  • Окупаційна вдала Херсонщини розсилає жителям обласного центру повідомлення з закликом терміново евакуюватись на лівий берег Дніпра та заявила, що розробила інструкцію "евакуації".
  • Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич закликав жителів міста ігнорувати все, що каже або вимагає окупаційна влада.
  • Керівниця Об'єднаного територіального пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк вважає, що окупаційна влада Херсонщини організувала так звану "евакуацію" на лівий берег Дніпра, щоб мати можливість прикритися мирними жителями.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок