Окупаційна влада Херсонщини затіяла "евакуацію", щоб прикритись мирним населенням — Гуменюк

Окупаційна влада Херсонщини затіяла "евакуацію", щоб прикритись мирним населенням — Гуменюк

Окупаційна влада Херсонщини затіяла "евакуацію", щоб прикритись мирним населенням — Гуменюк
Натаіля Гуменюк. Фото: скріншот з відео марафону "Єдині новини"

Керівниця Об'єднаного територіального пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк вважає, що окупаційна влада Херсонщини організувала так звану "евакуацію" на лівий берег Дніпра, щоб мати можливість прикритися мирними жителями. Про це вона сказала в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

За словами Гуменюк, російські окупанти нажахані і розуміють, що просування ЗСУ — неминуче.

"Наша потужність їх тисне, і вони намагаються відшукати способи десь переховатись, переформатувати свою оборону. Бо на правому березі вона вже не дуже витримує нашої навали. Тому вони намагаються перебратись на лівий берег, де, думають, їм буде спокійніше", — сказала керівниця пресцентру.

Вона розповіла, що мирне населення використовують тільки у власних цілях — намагаються ущільнити населення лівого берега, щоб мати прикриття. Власне, за її словами, для цього окупаційна влада Херсонщини і організувала так звану "евакуацію".

"Вони намагаються створити альтернативну переправу вздовж Антонівського мосту, прикриваючись мирним населенням. Вивозити те, що їм дуже дороге до серця — свої родини, документацію, той пенсійний фонд, який вони розгорнули на Херсонщині, банківські установи", — розповіла Гуменюк.

Людей вмовляють, лякаючи ЗСУ, говорить керівниця Об'єднаного територіального пресцентру Сил оборони та охорони півдня. Але свідомі — не піддаються.

Що відомо

  • У Бериславському районі підрозділи Збройних сил України знищили два склади боєприпасів російської армії.
  • 19 жовтня близько 10:30 у Бериславському районі військовослужбовці Херсонської зенітної ракетної бригади збили російський ударний гелікоптер Ка-52.
  • Військові РФ вживають заходів для прихованого переміщення військової техніки та особового складу, блокують роботу операторів мобільного зв’язку та Інтернету.
  • Окупаційна влада Херсонщини розсилає жителям обласного центру повідомлення з закликом терміново евакуюватись на лівий берег Дніпра.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок