Росіяни заборонили виїзд військовозобов’язаних чоловіків з окупованих територій Херсонщини

Росіяни заборонили виїзд військовозобов’язаних чоловіків з окупованих територій Херсонщини

Росіяни заборонили виїзд військовозобов’язаних чоловіків з окупованих територій Херсонщини
. Ілюстративне фото: УНІАН

На півдні військовозобов’язаним чоловікам заборонено залишали територію без дозволу комендатури. Офіційно – на час проведення референдуму, але цілком зрозуміло, що після проведення фейкового голосування окупаційна влада оголосить мобілізацію, бо російські війська потребують ресурсу.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

За даними Центру, у Херсон прибули кадирівські бойовики, завдання яких – допомогти окупаційним адміністраціям виконати план з "формування добровольчих батальйонів".

"Зокрема, на Херсонщині сформовано списки на 8 тисяч осіб, у Запорізькій області на чотири тисячі осіб. Списки формувалися окупаційними адміністраціями та ФСБ. Мобілізованих передбачається відправити на територію РФ", - йдеться у дописі.

Центр національного спротиву закликає жителів тимчасово окупованих територій не виходити з дому під час проведення "референдуму" і не відчиняти двері так званим "членам дільничних виборчих комісій".

Що відомо:

  • На тимчасово окупованих територіях у Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях незаконна влада оголосила, що проведе “референдуми” про приєднання до РФ вже цього тижня — 23-27 вересня. Вже відомо, що допомагатиме так званій владі російська ЦВК, а голосування буде “поза виборчими дільницями”.
  • 23 вересня на Херсонщині стартувало шоу під назвою "референдум". За словами першого заступника голови облради почало надходити багато інформації про те, що людей не випускають з окупованих територій у Василівці. Водночас є повідомлення, що напередодні частині з них вдалось виїхати на підконтрольну Україні територію.
  • Херсонська міська рада звернулася до херсонців з проханням бути обережними і залишатися вдома під час проведення псевдореферендуму.

Читайте також:

  • Жителі Херсонщини можуть відмовитись від участі у фейковому референдумі через відповідальність перед законом
  • 212 день війни: хроніка подій в Херсонській області.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок