"Робіть ваші внески": у Харкові до боротьби з коронавірусом закликають бізнесменів

"Робіть ваші внески": у Харкові до боротьби з коронавірусом закликають бізнесменів

"Робіть ваші внески": у Харкові до боротьби з коронавірусом закликають бізнесменів
.

Близько 6 млн доларів, а це більше 160 млн гривень, для боротьби із поширенням короновірусу необхідно зібрати Харківщині для закупівлі необхідного обладнання.

Такі суми озвучили на засіданні "Антикризового штабу" під головуванням бізнесмена Олександра Ярославського.

Цього тижня президент України Володимир Зеленський повідомив, що український бізнесмен Ярославський і китайський мільярдер Джек Ма допоможуть придбати для України експрестести.

Загальна потреба Харківщини, за підрахунками Ярославського, складає близько 6 млн доларів. Три з них обіцяє вкласти сам бізнесмен.

200 тисяч із закуплених Ярославським експрестестів мають надійти на Харківщину цими вихідними, підтвердив бізнесмен на зустрічі із представниками заводів, компаній і вишів.

За словами голови Харківської облради Сергія Чернова, в області є чотири медустанови, де готові приймати інфікованих коронавірусом: обласна інфекційна лікарня, обласна дитяча інфекційна лікарня, Центр екстреної медицини катастроф та швидкої допомоги і Бюро судово-медичної експертизи.

"На цих підприємствах задіяно понад 5,1 тисяч людей. Ми зробили розрахунки, розуміючи складність епідеміологічної ситуації: 2800 фахівців будуть працювати у цих складних умовах. З обласного бюджету на те, щоб стимулювати цих людей, у разі, якщо держава не допоможе, виділятимемо 45 млн грн щомісяця. Крім того, наше завдання – забезпечити ці наші провідні лікарні сучасним обладнанням, а медичних працівників системами захисту. Наші громадяни мають бути впевнені у тому, що влада та бізнес зробили усе можливе, щоб убезпечити людей", — сказав Чернов.

Як учасників заходу закликали робити внески, хто підтвердив наміри вкластися, дивіться у повному записі трансляції Суспільного.

Автори: Олександра Новосел, Тетяна Федоркова

Що відомо:

На початок