Харківська міська ТВК поки не отримувала документів на реєстрацію Терехова мером

Харківська міська ТВК поки не отримувала документів на реєстрацію Терехова мером

Харківська міська ТВК поки не отримувала документів на реєстрацію Терехова мером
. president.gov.ua

Визнаний обраним міським головою кандидат Ігор Терехов має подати документи на реєстрацію мером до міської територіальної виборчої комісії упродовж 20 днів з дня офіційного оприлюднення результатів виборів, тобто до 21 листопада.

Порядок реєстрації переможця виборів міського голови регламентує 283 стаття Виборчого кодексу України, пояснила Суспільному представниця Харківської міської ТВК Катерина Поп.

За її словами, разом із заявою про реєстрацію він має подати копію зареєстрованої міською радою заяви про припинення дії іншого представницького мандата, документ про звільнення з роботи чи припинення діяльності, несумісної з роботою міського голови. Щоб скласти повноваження секретаря міськради, Ігор Терехов має скликати сесію.

"Документи ще не надходили. Він ще не позбувся представницького мандату і з посади секретаря не звільнений. Як тільки він збере необхідні документи — ми готові їх прийняти", — сказала представниця ТВК.

За словами Катерини Поп, Харківська міська ТВК має п'ять днів на розгляд документів, після чого на сесії міської ради зачитують постанову, а переможцю виборів вручають посвідчення міського голови.

Що відомо

  • 31 жовтня 2021 року у Харкові відбулися позачергові вибори Харківського міського голови, призначені у зв'язку зі смертю Геннадія Кернеса.
  • На виборах 31 жовтня у Харкові проголосували 28,29% виборців.
  • Харківська міська ТВК оголосила результати виборів 1 листопада: за даними ТВК, 50,66% голосів набрав Ігор Терехов.
  • Суд після виборів: представникам Добкіна відмовили у позовах до районних ТВК.
  • Суд не задовольнив скарг "Опори": спостерігачі звертаються до апеляційного суду.
На початок