Керівник лікарні у Валках, де не платили медикам, йде з посади

Керівник лікарні у Валках, де не платили медикам, йде з посади

Керівник лікарні у Валках, де не платили медикам, йде з посади
. facebook.com/ValkyCityCouncil

Головний лікар Валківської центральної районної лікарні Богдан Носатов 6 серпня подав заяву на звільнення.

Про це він розказав на позачерговій сесії Валківської міської ради, повідомляє пресслужба міськради у Facebook.

"На позачерговому засіданні сесії Валківської міської ради про роботу КНП "Валківська центральна лікарня" прозвітував головний лікар закладу Богдан Носатов. В кінці своєї промови Богдан Носатов оголосив про те, що сьогодні подав заяву про своє звільнення", — йдеться у повідомленні.

"Мій основний недолік в тому, що я не справився з колективом, я написав заяву на звільнення", — сказав під час виступу Богдан Носатов.

За словами Валківського міського голови Валерія Скрипніченка, конкурс на посаду керівника лікарні оголосять наступного тижня, передає слова мера пресслужба.

Що відомо

  • Перша акція протесту медиків у Валках відбулася 17 червня. Заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк сказав, що працівники Валківської ЦРЛ отримають гроші "найближчим часом". 18 червня їм виплатили травневий аванс.
  • Проблеми з фінансуванням керівник закладу пов'язував із роботою НСЗУ. У боргах лікарні почала розбиратися прокуратура. 20 липня стало відомо, що медзаклад чекає аудит, а до керівництва лікарні в обласному департаменті охорони здоров'я є питання.
  • 23 липня посадовці закликали медиків не перекривати трасу, попри це акція 24 липня відбулася. Увагу на борги у Валках звернули у Міністерстві охорони здоров'я, до лікарні приїжджали представники обладміністрації на чолі з головою Харківської ОДА Айною Тимчук.
  • 30 липня у лікарні повідомили, що медикам погасили зарплатні борги за два місяці.
Читайте також: Чому лікарям Харківщини не вистачає грошей на зарплату: відповідає Нацслужба здоров’я
На початок