У МОЗ відреагували на заборгованість зарплати у Валківській лікарні

У МОЗ відреагували на заборгованість зарплати у Валківській лікарні

У МОЗ відреагували на заборгованість зарплати у Валківській лікарні
kharkivoda.gov.ua

25 липня Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко телефоном поспілкувався з медиками Валківської центральної районної лікарні.

Міністр пообіцяв працівникам медзакладу, що наступного тижня "всі питання, які стосуються лікарні, позакриваємо", цитує Віктора Ляшка пресслужба обладміністрації.

Міністр телефонував у Валки в рамках засідання робочої групи, яка 25 липня працювала у лікарні.

"Стосовно ковідних виплат. Якщо лікарня не була законтрактована у квітні-травні, постанова Кабінету міністрів виділила для цих лікарень 290 млн гривень. Якщо керівник закладу бачить, що відбувається, якщо було б якесь недофінансування, керівник закладу повинен був би звернутись до органів місцевого самоврядування і відпрацювати це питання з Нацслужбою здоров'я України або з Міністерством охорони здоров’я", — сказав міністр.

"Не можна доводити ситуацію до критичної, коли працівники не отримують зарплату. Повірте мені, наступного тижня ми всі питання, які стосуються лікарні, позакриваємо", — пообіцяв Віктор Ляшко.

Що відомо

  • 24 липня працівники Валківської лікарні перекрили трасу "Київ-Харків-Довжанський" через борги із заробітної плати. 23 липня посадовці закликали медиків не перекривати трасу.
  • Перша акція протесту медиків у Валках відбулася 17 червня. Заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк сказав, що працівники Валківської ЦРЛ отримають гроші "найближчим часом". 18 червня працівникам виплатили травневий аванс.
  • Проблеми з фінансуванням керівник закладу Богдан Носатов пов'язував із роботою НСЗУ. У боргах лікарні почала розбиратися прокуратура. 20 липня стало відомо, що медзаклад чекає аудит, а до керівництва лікарні в обласному департаменті охорони здоров'я є питання.

Вибір редакції

На початок