Чиновники закликали медиків Валок не перекривати дорогу — обіцяють зарплату

Чиновники закликали медиків Валок не перекривати дорогу — обіцяють зарплату

Чиновники закликали медиків Валок не перекривати дорогу — обіцяють зарплату
Суспільне Харків

Медикам Валківської центральної районної лікарні обіцяють погасити борги із зарплати наступного тижня. Чиновники просять медиків не виходити на акцію протесту 24 липня.

Про це повідомила пресслужба Валківської міської ради з посиланням на слова першого заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Юрія Кузуба. Запевнення, що гроші надійдуть наступного тижня, Кузуб отримав від заступника голови Харківської обладміністрації Михайла Черняка.

"У зв’язку з цим перший заступник голови Богодухівської райдержадміністрації Юрій Кузуб просить не влаштовувати громадських акцій в суботу із перекриттям автомагістралі Київ-Харків-Довжанський, оскільки цим можна завдати шкоди не тільки економіці країни, а й окремим людям", — йдеться у повідомленні міськради на Facebook.

Медики Валківської центральної районної лікарні запланували акцію протесту 24 липня — збиралися перекривати дорогу Київ-Харків-Довжанський. Після наради у медзакладі 20 липня думки щодо протесту у працівників лікарні розділилися.

Що відомо

  • Перша акція протесту медиків відбулася 17 червня. Заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк сказав, що працівники Валківської ЦРЛ отримають гроші "найближчим часом".
  • 18 червня працівникам виплатили травневий аванс. Проблеми з фінансуванням керівник закладу пов'язував із роботою НСЗУ. У боргах лікарні почала розбиратися прокуратура. 20 липня стало відомо, що медзаклад чекає аудит.

Вибір редакції

На початок