На Донеччині рятувальники отримали машини та спецодяг

На Донеччині рятувальники отримали машини та спецодяг

На Донеччині рятувальники отримали машини та спецодяг
.

Шість пожежних машин, автівку для розвозу питної води та захисний одяг отримали рятувальні підрозділи Донеччини. Техніку та спецкомплекти купили за гроші з державного та обласного бюджетів. Автоцистерну для розвозу води надало представництво Дитячого фонду ООН Юнісеф.

Начальник Лиманського пожежно-рятувального загону Андрій Лях розповів, що його підрозділ отримав нову автівку для виїзду на лісові пожежі.

"Зараз машини обладнуються все більше новим обладнанням. Є і генератори, і прилади для видалення диму", - каже Андрій.

Рятувальник додає, що машина розрахована на сімох людей та вміщає 8 тонн води. Це в два рази більше, ніж об’єм у машинах його підрозділу.

Три таких машини з Краматорська повезуть до рятувальних підрозділів Лиману, Мангуша та Слов’янська. Ще три аварійно-рятувальні автівки отримали Костянтинівка, Бахмут та Маріуполь.

Також представники Дитячого фонду (Юнісеф) передали рятувальникам автомобільну цистерну для розвозу питної води. Купили її за 2 ,35 млн. грн, що надав уряд Німеччини.

"Трапляються такі ситуації, коли водопостачання припиняється через атаки на водопровідній мережі, пориви застарілих систем або інші надзвичайні ситуації, пожежі, або повені. У таких випадках населення покладається на державну службу з надзвичайних ситуацій України, щоб отримати необхідну для виживання воду", - каже програмний спеціаліст Дитячого фонду ООН (Юнісеф) Джагадішвар Барун.

Окрім техніки рятувальникам передали 173 комплекти захисного одягу за 3,5 млн грн державних та обласних грошей.

"Строк придатності даного бойового одягу не менше, як п'ять років. Він повністю сертифікований. Наприклад, якщо подивитися на взуття пожежного, воно як від температурного навантаження, так і врятує пожежного від удару струму, від води", - розповів начальник головного управління ДСНС Донеччини Олексій Мігрін.

Загалом на Донеччині 53 рятувальних підрозділи. Оновлюють техніку в них протягом останніх чотирьох років.

На початок