Перейти до основного змісту
Армія РФ відправила підкріплення на штурми в Торецьку: які підрозділи атакують позиції Сил оборони

Армія РФ відправила підкріплення на штурми в Торецьку: які підрозділи атакують позиції Сил оборони

Торецьк фронт
Вид з висоти пташиного польоту на зруйноване місто та пошкоджені вугільні шахти у Торецьку, де точаться бої. 22 лютого 2025 року, Донецька область. AP/Ірина Рибакова/93 ОМБр/AP

Російська армія надіслала нові підрозділи, які атакують українські позиції в місті Торецьк на Донеччині.

Про це 25 лютого в етері телемарафону "Єдині новини" розповів командир 21 окремого батальйону Окремої президентської бригади на псевдо "Кучер".

До смуги відповідальності бригади окупанти перекинули близько півтори тисячі бійців.

"Це 103 мотострілецький полк, 150 мотострілецька дивізія. Плюс-мінус ми очікуємо до 1500 особового складу. В смузі бригади це не зазнає великих змін в обстановці. Якщо все буде рухатись так, як рухається зараз, за місяць, якщо не буде різких змін, противник вичерпає всі свої спроможності наступальні. Тому поки що справляємось", — розповів "Кучер".

За словами командира батальйону, війська РФ збільшили активність та намагаються більше переміщуватись в міській забудові.

"Крайні 4-5 днів противник активізувався, отримав нові сили, мав поповнення. Відзначаємо дуже активне їх переміщення, збільшення кількості штурмових дій, обстрілів, ворожих "пташок" в небі. Положення наших військ — без змін, навіть де-не-де вдається проводити деякі дії і досить ефективно втримувати оборону".
Армія РФ відправила підкріплення на штурми в Торецьку: які підрозділи атакують позиції Сил оборони
Орієнтовна лінія зіткнення в Торецьку. DeepStateMap
"Велику роль зіграла правильно побудована система вогню, система спостереження. Ми завчасно були обізнані, що противника чекає підсилення, і встигли досить якісно підготуватись: підмінуватись, підкопатись і вивезти додаткові резерви та засоби для стримання противника", — повідомив командир батальйону спеціального призначення.

Окупанти застосовують в Торецьку тактику піхотних груп, які намагаються закріпитись в руїнах та накопичитись для подальших атак.

"Пересування малими групами по одному-два бійці під супроводжуючий дрон від укриття до укриття. Загалом противник в лоб не намагається штурмувати позиції, обходити їх справа, зліва, забігти максимально далі до найближчого укриття і сидіти там до наступного завдання".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, WhatsApp, Facebook, YouTube та Instagram

Топ дня
Вибір редакції
На початок