Перемогу на виборах у Слов'янську отримав Вадим Лях

Перемогу на виборах у Слов'янську отримав Вадим Лях

Перемогу на виборах у Слов'янську отримав Вадим Лях
. керівник Слов’янської МВА Вадим Лях. Фото: Слов'янська міська рада

Перемогу у другому турі виборів міського голови Слов'янська отримав чинний міський голова Вадим Лях. Він отримав 16 811 голосів виборців.

Результати оприлюднила міська територіальна виборча комісія.

Опонент Ляха, висуванець від партії "Опозиційна платформа — за життя" Павло Придворов отримав 10 415 голосів виборців.

Всього на виборчі дільниці у Слов'янську прийшло 27617 виборців, що склало 32,38% від загальної кількості.

Вадим Лях народився 16 березня 1973 року. Освіта: повна вища. Має доньку.

Освіта

У 1995 році закінчив Слов'янський державний педагогічний інститут. За фахом - вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки. Місцевий голова міста Слов’янськ.

Майно та активи

У декларації за 2019 рік Вадим Лях задекларував будинок площею 103, 5 м2. Дві земельні ділянки площею 1072 м2. Має грошові активи у розмірі – 33000 доларів. Та позичив 20000 доларів Ляху Сергію Михайловичу. Отримав заробітну плату – 937757 гривень.

На місцевих виборах 2020 року Лях балотувався від політичної партії "Опозиційний блок". у Першому турі виборів він набрав 29,99% голосів.

За інформацією ЧЕСНО, Лях та Придворов у 2014 році були депутатами міської ради і брали участь у позачергових сесіях 28 і 30 квітня. Саме на них ухвалювали рішення про підготовку до так званого "референдуму", легалізації загонів так званої "самооборони" і призначення "народного мера" В'ячеслава Пономарьова на посаду "міського голови", захопленого бойовиками міста.

На виборах 2015 року обраний міським головою Слов'янська від партії "Опозиційний блок". 

На місцевих виборах 2010 року був обраний депутатом Слов'янської міської ради від "Партії регіонів".

Входить до бази "Миротворця" як спільник терористів та окупантів.

Що відомо

  • У Слов'янську 22 листопада відбувся другий тур виборів міського голови. Всі хто прийшов на виборчу дільницю та проголосував, можуть взяти участь у розіграші iPhone 12 від місцевої громадської організації.
  • У Слов'янську правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом підкупу виборців.
  • До другого туру вийшли чиний міський голова Вадим Лях, він висувається від партії "Опозиційний блок", та висуванець від політичної партиї "ОПЗЖ" Павло Придворов.
  • У Слов'янську зранку 22 листопада члени міської ТВК не знайшли печатку у сейфі. Голова комісії з'явилась лише через дві з половиною години разом з печаткою.
  • У другому турі виборів міського голови перемагає чинний міський голова Вадим Лях. Такі данні оприлюднило консалтингове агенство Research & Branding Group, яке проводило екзитпол.
На початок